144 Aya Varan Vadelerle Maaş Kredisi

Vakıflar Bankası maaşlarını bankalarından alan müşterilerine özel maaş kredisi kampanyası başlattı. Alacağınız kredi ile hayalinizdeki evi, arabayı veya başka ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca Vakıflar Bankası maaş kredisi alan müşterilerine ilk 3 ay taksit erteleme seçeneği sunuyor.

144 Ay Vadeli Maaş Kredisi

Vakıflar Bankası maaş müşterileri 144 ay vade seçeneği, maaşının 40 katına kadar kredi tutarı ve uygun faiz oranları ile maaş kredisinden yararlanabilecek. Vakıflar bankası maaş kredisi ile sunduğu uzun vade imkânı ile diğer bankalardan bu alanda sıyrılmayı başarıyor.

Bankanın verdiği kredi türü maaş kredisi ile sınırlı değil. Birçok farklı kredi türü ile ihtiyacı olan müşterilerine Vakıflar Bankası uygun faiz ve ödeme seçenekleri ile cazip fırsatlar yaratıyor. Dilerseniz bankanın verdiği diğer kredi türlerini inceleyelim.

Limitli Maaş Kredisi

Vakıflar bankası kamu çalışanlarına ve emeklisine kefilsiz düşük faizli kredi limiti sunuyor. Limitli maaş kredisi alan müşterilere banka istemeleri halinde kredi kartı da veriyor. Bireysel ihtiyaçlarınızı kısa vadeler ile ödeyebileceğiniz limitli maaş kredisi açtırarak giderebilirsiniz.

Bankadan limitli maaş kredisi aldıktan sonra maaşınızı aldığınız kuruma bildirerek aylık taksitlerinizi otomatik ödenmesini sağlayabilirsiniz.

192 Ay Vadeli Konut Kredisi

Uzun vadeli ev kredisi arıyorsanız Vakıflar Bankası konut kredisi tam aradığınız türden kredi veriyor. Üstelik proje ve inşaat halinde olan konutlar dahil olmak üzere tüm konutlar için bankadan aylık %0,49’dan başlayan faiz oranları ile ev kredisi alabilirsiniz.

72 Ay Vadeli Araç Kredisi

%0,42’den başlayan faiz oranları ile Vakıflar Bankasından 72 aya varan uzun vadeli ödeme planı ile hayallerinizi süsleyen araca sahip olmanız artık daha kolay. Daha detaylı bilgi için bankanın en yakın şubesinden bilgi alabilirsiniz.

Evlilik Kredisi

Kına, düğün, nikah, çeyiz, beyaz eşya ve mobilya derken evlenme işi çoğu zaman büyük masraflara neden oluyor. Yükünüzü hafifletmek için çare arıyorsanız Vakıflar Bankasından 36 ay vade seçeneği ve %1,33 faiz oranı ile evlilik kredisi alabilirsiniz. Üstelik ilk iki ay geri ödemesiz. Daha detaylı bilgi için bankanın en yakın şubesinden veya müşteri hizmetlerinden detayları öğrenebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın