25 TL ve Üzeri 5.Temazsız Ödemenize 25 TL Maxi Puan!

Maximum kartlara özel 25 TL hediye verilmektedir. Maximum kartınızı temazsız şekilde kullanırsanız her 25 TL ve üzeri alışverişinizde 5 TL kazanarak 5 alışverişte 5 TL kazanabilirsiniz. Toplam 25 TL kazanacağınız bu uygulamanın bazı şartları da bulunmaktadır.

Sadece maximum kartı kullanan müşterilerin kullanabileceği bu kampanyaya katılmak için internet sitesinde bulunan kampanyalar kısmına girip katıl kısmını tıklamanız yeterlidir. Fakat kartı kullanmıyorsanız bu kampanyadan yararlanamazsınız. Bunun dışında bir de sms yoluyla başvurabilir ve kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yollayacağınız mesaj ve numara internet sitesinde yer almaktadır.

İş Bankasının bazı kartları da bu kampanyadan yaralanabilmektedir. Yararlanamayan kartlar ise şirkete bağlı veya ticari kartlar bu kampanyadan yararlanamaz. Maximum kartlarına özel 25 TL yaptığınız her alışverişte size 5 TL kazandırmaktadır.

İş Bankası Maximum Kart Nasıl Çıkartılır? Başvuru Şartları Nelerdir?

İş Bankasından kart çıkartmak isteyenler başvuru formunu internet üzerinden veya banka şubelerinden doldurabilir. Doldurulan başvuru formları değerlendirilir ve kısa sürede geri dönüş yapılır. Başvuruların kabul edilmesinden sonra en fazla bir ay içinde belirttiğiniz adrese kartınız teslim edilir. Başvuru takibinizi internet üzerinden yapabilirsiniz.

Başvuru yapabilmek için reşit olmanız ve belirli bir gelirinizin olması gerekmektedir. Kara listede de yer almamanız şarttır. Bu şartlara uyan herkes kredi kartı başvurusu yapabilir en kısa sürede de kartını alabilir. Kredi kartınız gelir durumunuza göre belirli bir limitte gelmektedir. Limit artışını mobil uygulamasından veya internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi her ay asgari miktarda yapmanız gerekmektedir. Bankaların bir çoğu borcunuzun %40 civarını ödemenizi ister. Ödememeniz durumunda kredi notunuz düşer ve bu ödememe olayı devam ederse bankalar tarafından kara listeye alınırsınız. Kara listeye alınan müşteriler bankacılık işlemlerini borçlarını kapatmadığı sürece yapılmamaktadır.

Kredi kartınızın ödemelerini belirlediğiniz haftalarda yapabilir. Gerekirse ekstre atlatabilir bir daha ki aya iki taksiti birden ödeyebilirsiniz. Bankalar size her türlü fırsatı sunmaktadır. Bankaya düzenli ödeme yaparsanız kredi notunuz yükselir ve bu durumda her banka sizi müşterisi olarak görmek ister.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın