Acil Kredi mi Lazım? Bankalar Kredi Vermiyor mu?

Resmi Gazete‘de yayınlanan yeni hükme göre kara listeye girmiş olan vatandaşlar önce ki borçlarını yapılandırarak, kendilerine tertemiz bir sayfa açabilecek. Bu borç aynı zamanda kişinin ödeme planına göre vadelere bölünebilecek. Bu uzun vade için kişileri temize çıkaran bir yöntem fakat. Acil kredi lazım ve bankalar kredi vermiyor mu O zaman makalemizi dikkatlice okuyun.

Bankaların kredi vermek için birtakım kuralları var. Sizlerinde bankanın oluşturduğu bu kuralları sağlamak için yapacaklarınız bulunmakta.

Sanal Ve Fiziki Tefeciler

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana gibi illerde fiziki tefecilerin sayısı gün geçtikçe çoğalıyor.Bu sanal ve fiziki tefecilerkuyumcu dükkanı işleten kişiler olabileceği gibi sanal olarak da hizmet vermektedir. Sizin yerinize bankalardan kredi çekmekte ve bunları kendi belirledikleri faiz oranlarını kabul etmeniz halinde sizlere ödemektedir. Bunun dışında faktöring şirketleri bulunmakta bu firmalar izinli finans şirketleridir. İkrazatçılar ise paranın oranına göre faiz ile para verirler. Senet ile borcunuzu ödersiniz.

Kefil Gösterek Kredi Alma

Kredi puanınız istediğiniz miktarı almaya yetmedi. Bu durumda banka sizden kefil isteyecektir. Kefil göstererek kredi alma alternatifi genellikle çok kullanılan bir yöntemdir. Kefilinizin kredi notu yüksek olan biri olması ya da devlet memuru olması gerekmektedir.

Banka Kredisi Dışında Nasıl Gayrimenkul Alınır?

Banka kredisi dışında nasıl gayrimenkul alınır sorusuna birçok cevap verebiliriz mesela Konut kredisi alamıyorsunuz bu durumda eminevim karşınıza çıkmakta. Hiç peşinat vermeden eminevim projesine katılabilirsiniz. Kredi ödeme miktarları 100 ay olarak belirlenmiştir. En geç 51.ayda evinizi alıyorsunuz. Tabi bu durum en kötü ihtimal. Noter huzurunda ki çekilişler ile ilk ayda da eviniz çıkabilir.

TOKİ’de alternatif konut kredi ihtimallerinden birisi 300 tl aylık ödeme ile oturabileceğiniz evler mevcut.Aynı şekilde araç satın almak içinde ayı yöntemi kullanabilirsiniz. Oto galeriler her ne kadar yüksek faiz oranları uygulasa da araba sahibi olmanızı sağlamaktadırlar. 48 aylık seçeneklerle hiç peşinatsız araçlar vermektedirler. Bunun için yapmanız gereken hacizlidir imzası atmak. Bu işlemi yapan galeriler aracınızın borcu ödene kadar arabanıza haciz işlemi uygular.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Acil Kredi mi Lazım? Bankalar Kredi Vermiyor mu? (1 Yorum)

  1. % 3 kredi teklif ediyoruz, şimdi başvurunuz.