Engelsiz Kredi ile Tüm Engelleri Aşın

1995 yılından beri hizmet veren Koçfinans şimdiye dek daha çok otomotiv kredileri veren bir kuruluş olarak öne çıkıyordu. Diğer kredi türlerini de ihtiyaç duyan vatandaşlara sağlayan banka daha çok otomotiv başta olmak üzere konut kredisi gibi krediler veren Türkiye’nin ilk finans şirketidir.

Koçfinans yakın zamanda başlattığı Engelsiz Kredi ile engelli bireylere özel olarak düzenlediği kampanya ile alkışları toplamayı başardı. Engelli vatandaşlar, Koçfinans müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusunda bulunabilecek. Müşteri hizmetlerini arayan engelli bireyler öncelik sırasına konularak 10 dakika içerisinde değerlendirmesinin tamamlanacağının sözünü veriyor şirket.

Koçfinans Engelsiz krediye başvuran engelli bireylerin kredi talepleri şirket tarafından onaylanması halinde şirketin herhangi bir yetkili satıcısında veya istenilen ev, iş yeri adresine şirket tarafından gönderilecek belgeler imzalanarak engelsiz bir şekilde işlemler tamamlanacağı belirtilmiş.

Görme engelli bireyler için talep edilmesi halinde şirket tarafından Braille Alfabesi ile hazırlanmış sözleşme ve geri ödeme planı bireyin adresine gönderilerek engelsiz kredi alması sağlanacağı ifade edilmiş.

Kredi tutarı, vade ve faiz oranları hakkında detaylı bilgi için (0216) 556 0303 numaralı Koçfinans Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Engelsiz Kredi Şartları Nelerdir?

Koçfinans şirketinin engelli bireylere özel olarak düzenlediği kredi kampanyası gayet hoş ve şık bir hareket. Ancak engelli de olsanız veya sağlıklıda olsanız bankalar ya da finans şirketleri geri alma ihtimali olmadığı kimselere asla kredi vermezler. Yani engelli olun veya olmayın bankanın istediği koşullara sahip olmanız gerekir. Peki nedir bu şartlar?

Banka kredi notunuzun bozuk olmaması. Daha önce kredi konusunda bankaların başını ağrıtmamış olmanız gerekir. Yani kredi borçlarınız yüzünden hacizlik duruma düşmemiş olmanız gerekir.

En az 6 ay sigortalı çalışıyor olmanız ve bunu belgelemeniz gerekir. Bazen 6 ay çalışıyor olmanız dahi bankalar tarafından yeterli görülmeyebilir.

Bankaların kredi kartlarını kullanıyorsanız veya daha önce kullandıysanız düzenli bir şekilde ödemelerinizi aksatmadan yapmış olmanız gerekir.

Bankaların sicil listesinde şüpheli olarak görülmemeniz gerekir.

Yüksek notlu bir kredinizin olması. Banka kredi notunuz ne kadar yüksekse o kadar fazla kredi alma şansınız artar.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın