Garanti Bankası Arzum Ürünlerinde %35 İndirim Kodu Kampanyası

Kredi kartını günümüzde aylık sabit ödemeleri için kullananlar, hemen hemen kredi kartı kullanıcılarının yarısından fazlasıdır. Aynı zamanda kredi kartını kullanırken artık internet ve cep bankacılığından faydalanabilme imkanı sayesinde, işlemler her geçen gün hızlanmaktadır. Bunun sonucunda işlemler gittikçe hızlanmakta ve boşa geçen zaman kayıplarının önüne geçilebilmektedir.

Garanti cep ve internet bankacılığı ile indirimi kapın!

Bayanlar için şüphesiz en popüler kampanyalardan biri küçük ev aletleri kampanyaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayanların en hassas noktalarından biri olan ev aletlerini alırken aynı zamanda da % 35 oranında indirimden faydalanabilmek için Garanti Cep ya da internet bankacılığını kullanmanız yeterli. 2 Ağustos 2017 ile 22 Ağustos 2017 tarihleri arasında garanti cep ya da garanti internet bankacılığını kullanarak gerçekleştirdiğiniz kredi kartı ekstresi ödeme işlemi, fatura ödeme işlemi ya da para transferi yaptığınız takdirde Arzum markasının resmi web sitesinde geçerli olacak % 35 indirim imkânından yararlanırsınız.

Kampanyadan faydalanabilmek için neler gereklidir?

Garanti cep ya da internet bankacılığını kullanarak yapmış olduğunuz yukarıda belirtilen işlemlerin sonrasında cep telefonunuza kısa mesaj olarak kampanya kodu gönderilecektir. Aynı koda garanti bankası’ nın resmi web sitesi üzerinden de kampanyalar bölümüne girerek ulaşabilirsiniz. Bu kodu arzum markasının resmi web sitesine girerek yaptığınız alışverişlerde sepet detayı bölümüne girerek % 35 indirimden yararlanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz kampanya kodunu en geç 31 Ağustos tarihine kadar Arzum ürün çeşitlerinde kullanabilme imkanınız vardır. 31 Ağustos tarihine kadar kullanılmayan kampanya kuponları geçerliliğini kaybedecektir.

Kampanya kapsamındaki ürünler nelerdir?

Kampanyaya Arzum ürünlerinden okka, arzum küçük ev aletleri çeyiz seti ve ar4006 olympia elektrik süpürgesi dışında kalan tüm ürünler dahildir. Ayrıca garanti bankası kartınıza tanımlanmış olan otomatik ödeme talimatları da kampanyanın kapsamının dışında tutulmuştur. Ayrıca kampanya kişi bazında olup, her kişi kampanyadan sadece bir defa faydalanabilmektedir.

Kampanya stoklar ile sınırlı olduğundan dolayı siz de stoklar tükenmeden hemen kampanyadan faydalanın. Kampanya ile ilgili bir önemli detay da unutulmamalıdır. Kampanyadan sadece 18 yaşından büyükler faydalanabilmekte olup, Garanti Bankası’ nın çalışanları faydalanamamaktadır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın