Gittigidiyor.com’da 100 Tl’ye Varan Maxipuan Ayrıcalığı!

Kredi kartı ile alışverişin son dönemlerde vazgeçilmez tutkularından biri de internetten alışveriştir. İnternetten alışverişin de en keyifli yanlarından biridir, ekstra puan kampanyaları. Hem alışverişten maxipuan kazanıyorsunuz, hem de her yaptığınız alışverişe göre ilave maxipuanlar alıyorsunuz. Bunlar da alışverişinizi daha da keyifli kılmaya yetecek türden.

Sizin alışverişinizin keyfine keyif katacak kampanyaları tamamlayacak avantajlar maksimum kredi kartlarında sürekli sunulmakta olup, bunların en güncellerinden biri de gittigidiyor.com’ da 100 TL’ ye varan maxipuan kampanyasıdır.

Kampanya detayları ise şöyle;

Gittigidiyor maximum kampanyası 2017 yılı içerisinde birçok farklı dönemde yinelenmiştir. Bunlardan biri de 16 Ağustos 2017 ile 31 Ağustos 2017 döneminde yaptığınız alışverişleri kapsamaktadır. www.gittigidiyor.com’ dan belirtilen tarihler arasında bir defada en az 500 TL ve daha yüksek tutarda yapmış olduğunuz peşin ya da taksitli alışverişlerde maxipuan ayrıcalığı sunmaktadır. 500 TL ve daha yüksek tutarda yaptığınız ilk alışverişinize 30 TL, 1000 TL ve üzeri tutardaki ilk peşin ya da taksitli alışverişinize 70 TL maxipuan kazanabilirsiniz. Ayrıca, kampanyaya maksimum mobil uygulaması ile katılım sağlıyorsanız, size ilave 30 TL maxipuan da İş Bankası’ nın hediyesidir.

Geç kalmayın hemen katılın!

Kampanyaya katılabilmenin üç yolu vardır. Maximum mobil uygulaması ile, sms ile ya da internet bankacılığı ile kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Maksimum mobil uygulamasını cep telefonunuza indirip kampanyalar bölümüne girmeniz yeterlidir. Kampanyalar bölümünde katıl butonunu tıklayarak, kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem de sms ile başvuru yapmaktır. Gittigidiyor maximum kart kampanyası için sms ile başvuru yapabilmenin koşulu, cep telefonu numaranızın bankacılık sisteminde kayıtlı olmasıdır. Cep telefonunuzdan ‘GITTIGIDIYOR’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra alışverişte kullanacağınız kredi kartınızın son altı rakamını yazarak, İş Bankası Maksimum kartları için 4402 numarasına, Ziraat Bankası maksimum kartları için 4757 numarasına sms göndermeniz yeterli olacaktır.

Bir diğer yöntem ise internet bankacılığından başvuru yapmaktır. İnternet bankacılığından başvuru formunu doldurarak da kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazandığınız maxipuanlar en geç 15 Eylül 2017 tarihine kadar yüklenecek olup, 25 Eylül 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. bu tarihe 25 Eylül 2017’ de dahildir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın