Konut Kredinizi Masrafsız Taşıyın, Kârlı Çıkın

Creditwest Bank, diğer bankalarda olan mevcut konut kredisini taşıyanlara %0,50 faiz oranı ve 180 aya varan vade seçenekleriyle Credithome transfer kampanyası başlattı. Ancak Creditwest bankası KKTC Kıbrıs’ta hizmet veren bir banka olduğu için bu krediden sadece Kıbrıs’ta ikamet edenlerin yararlanmasına müsaade ediliyor. Kıbrıs’ta ikamet eden Türkiye vatandaşları bankanın verdiği krediden faydalanabilir.

Creditwest Bank Konut Kredisi Transfer Özellikleri

Kredi aldıktan sonra 4 ay sonra ödemelere başlama şansı.

180 ay gibi uzun taksitler halinde zorlanmadan kredi borcunuzu ödeme fırsatı.

Dileyen müşterilere banka Türk Lirası veya yabancı para kullandırabiliyor.

Aylık faiz oranı Türk Lirasında %1,16 yabancı döviz parada ise %0,50 uygun faiz oranları.

Son olarak banka masrafı yok.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar ve Belgeler

Nüfus cüzdanı, ehliyet belgesi veya pasaport.

En az 6 ay boyunca sigortalı çalışıyor olmak ve aldığınız maaşları gösteren bordro (gelir beyanı).

Konut kredisi transfer kredisine başvurabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak.

Tapu fotokopisi. Satın almış olduğunuz konutun tapusuna banka tarafından kredi borcunuz bitene kadar tedbir amaçlı ipotek konulacaktır.

Diğer bankadan almış olduğunu konut kredisine ait hesap ekstresi.

Creditwest Bank Konut Kredi transferinden faydalanabilmek için Kıbrıs’ta ikamet etmeniz gerekiyor. Kıbrıs’ta ikamet etmeyenlere banka kredi vermiyor. Kıbrıs’ta ikamet ettiğinizi gösteren ikametgâh belgesi veya adınıza kayıtlı su, elektrik, internet faturası. Adres teyidi gerçekleşmeden banka kredi vermeyecektir.

Ayrıca Creditwest Bank’tan dilerseniz normal konut kredisi alabilirsiniz. Eğer Kıbrıs’ta ikamet ediyorsanız bankadan konut kredisi çekebilirsiniz.

Kıbrıs Creditwest Bank Konut Kredisi

Konut kredisi almak için gerekli şartlar ve belgeler yukarıda anlatılan Creditwest Bank Konut Transferi Kredisi ile tamamen aynıdır. 180 aya kadar uzun vade imkânı, %0,50’den başlayan düşük faiz oranı ile hayal ettiğiniz eve bankadan bu krediyi çekerek çok daha kolay sahip olabilirsiniz.

Satın alacağınız konut ister tamamlanmış olsun ister proje veya inşaat olsun bankadan konut kredisi çekebilirsiniz. Creditwest Bank gerekli gördüğü takdirde 2 kefil talep edebilir. Bankadan kredi alabilmeniz için tüm kredi türlerinde geçerli olan en önemli şart, kredi sicil notunuzun bozuk olmaması ve bankalar ile sorunlu bir geçmişinizin olmaması gerekir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın