Ocak Ayına Özel Kredi Kampanyaları

Yeni yıla girmenin şerefine bankalar uygun faiz oranları ve taksitlerle ihtiyaç duyan müşterileri için kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor.

Denizbank’tan Taksitli Nakit Kredisi

Denizbank, kredi kartını kullanan müşterilerine 10 bin TL’ye varan 12 ay vadeli kredi kampanyası başlattı. Eğer bankanın müşterisi değilseniz veya kredi kartını kullanmıyorsanız internet şubesinden hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi kartı işleminiz onaylandıktan hemen sonra taksitli nakit kredisi için başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda isteyen müşteriler 5 bin TL taksitli nakit kredisini %1,84 faiz oranı ve 12 ay vadeli alabilecek. 5 bin TL kredi alan müşteriler 12 ay sonunda bankaya toplam 5.746 TL verecek.

ING Bank 5 Bin TL Anında Kredi

Acil krediye ihtiyaç duyanlar için özel olarak bu kampanyayı başlatan ING Bank uygun faiz oranı ve taksitler ile müşterilerinin hizmetine sundu. Dileyen müşteriler %1,84 faiz oranı ile 5 bin TL krediye, dileyen müşteriler %1,49 faiz oranı ile 15 bin TL ihtiyaç kredisine başvurabilir. Her iki kredi türü de 48 aya kadar taksitlendirme seçeneği sunuyor. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa bankaya nüfus cüzdanı ve maaş bordronuzu vermeniz yeterli olacaktır.

İş Bankası Esnafa Yeni Yıl Kredisi

2018’e özel olarak kredisi sunan bir diğer banka İş Bankası. Bu krediyi diğer kredi türlerinden ayıran özellik ise esnaflara özel olması. Esnaf ve Kobiler 150 bin TL’ye varan kredileri İş Bankasından 48 aya varan vadeler ile alabilecek. Üstelik krediyi aldıktan 3 ay sonra ödemeye başlayacak esnaflar. İşletmenizin ihtiyaçlarını gidermek için uygun faiz oranları ile kredi arıyorsanız sizde hemen İş bankası şubelerine veya müşteri hizmetlerine başvurarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın