Türkiye İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Doğan Burda Dergi Kampanyası

Türkiye İş Bankası’nın başlattığı Yüz Yüze Bankacılık uygulaması, müşterilerine bankacılık konusundaki ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ayrıcalıklı hizmeti ve doğru ürünü sunmak üzere tasarlanmış bir “farklılaştırılmış bankacılık” uygulamasıdır. Yüz Yüze Bankacılık uygulamasıyla sizlere sunulan ayrıcalıklar hem yaşamınızı kolaylaştıracak hem de sizin için yapılacak önerilerle yaşamınızı daha da keyifli kılacaktır.

Kimler Türkiye İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Müşterisi Olabilir?

Türkiye İş Bankası’nın Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olabilmeniz için, Türkiye İş Bankası’ndaki mevduat ve/ veya yatırım hesabınızdaki toplam varlıklarınızın değerinin 100,000.- TL ya da muadili döviz cinsinin üzerinde olması gerekmektedir. Diğer taraftan bu kadarlık bir mevduatınız / yatırım portföy büyüklüğünüz olmayıp, 100,000.- TL ve muadilinin üzerinde konut veya taşıt kredisi çekmiş olmanız da sizi Yüz Yüze Bankacılık müşterisi yapabilecek unsurlardandır .

Bir süredir mevduat, yatırım veya kredi ilişkileri ile Yüz Yüze Bankacılık uygulaması kapsamında Türkiye İş Bankası ile çalışmakta olanların, Yüz Yüze Bankacılık müşterisi statüsü kazanmaları için herhangi bir özel bildirim ya da talepte bulunmalarına gerek yoktur. Bu tür müşteriler, Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak adlandırılmakta ve Yüz Yüze Bankacılık’ın sunduğu avantaj ve ayrıcalıklarından yararlanabilmektedir.

Yüz Yüze Bankacılık Müşterileri için Doğan Burda Dergi Kampanyasının Detayları

Söz konusu kampanya sadece Türkiye İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel olup, Doğan Burda Dergisi abonelikliklerinde müşterilerine % 30’luk bir indirimi yakalama fırsatı sunmaktadır. 31 Eylül 2017 tarihine kadar yapacağınız fiziki Doğan Burda Dergi aboneliği için geçerli olan bu indirimden faydalanmak için Doğan Burda Dergisi’nin 0212-4780300 numaralı Çağrı Merkezini arayıp Türkiye İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olduğunuzu belirterek, bankaca SMS ya da e-posta aracılığıyla tarafınıza gönderilen kodu Çağrı Merkezi’nde muhatap olduğunuz müşteri temsilcisine söylemeniz gerekmektedir. Dergi aboneliğinin ödemesini Türkiye İş Bankası Maximum özelliklerini taşıyan kredi kartınızla veya Bankamatik Kartı’nızla yapmanız da sizden beklenen diğer bir zorunluluktur.

Yüz Yüze Bankacılık Hakkında Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Yerler

Siz de Türkiye İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Telefon Bankacılığı’nın  08507240724 numaralı telefonunu arayarak veya kendinize yakın bir Türkiye İş Bankası Şubesi’ne giderek müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz YYB yazıp 4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. (Göndereceğiniz SMS, abonesi olduğunuz operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.) Kısa mesajınızın akabinde, müşteri temsilcileri size dönüş yaparak Yüz Yüze Bankacılığın hayatınıza katacağı diğer kolaylıkları ve renkleri size anlatacaktır.

 

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın