Yapı Kredi Bankası Siri’den Para Gönderme

Bankacılık, teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet ve mobil üzerinden daha pratik bir hale geliyor ve özellikle mobil uygulamalar ziyadesiyle hayatımızı kolaylaştırıyor. Türkiye’deki teknolojik yenilik ve bankacılık uygulamalarının öncülerinden olan Yapı Kredi Bankası da mobil bankacılık teknolojisini yakından takip ederek müşteri memnuniyetini üst düzeye taşımak amacıyla çok kullanışlı mobil bankacılık ürünleri ve uygulamalarını hizmetinize sunuyor. Yeni geliştirdiği uygulamalarla, mobil telefonlarınızı  bankacılığın bir parçası haline getiren Yapı Kredi Bankası, en son olarak Siri uygulamasıyla para gönderebilme kolaylığını da hayatınıza sokmaktadır.

Yapı Kredi Mobil Uygulamalarda Android ve iPhone İçin Yenilikler

Eskiden saatlerinizi harcadığınız bankacılık işlemlerini artık mobil telefonlarınızdan hem hızlı hem de güvenli bir şekilde yapabiliyorsunuz. Her zaman bankanıza ulaşabilmenin rahatlığı ve zaman kaybetmeksizin işlemlerinizi gerçekleştirebilmenin avantajları hayatınızın vazgeçilmezleri oldu. Yapı Kredi Bankası’nın yeni geliştirdiği mobil Android ve iPhone versiyonlarıyla mobil bankacılık işlemleriniz daha da konforlu ve hızlı hale geliyor. Bu yeniliklerin başında “Siri” yardımıyla para transfer işlemlerinizi bir tuşa dahi dokunmadan yapabilmenizi sağlayan Siri’den Para Gönderme Mobil Uygulaması yer alıyor.

Siri Uygulamasıyla ile Para Transferi

Pek çok konuda sizlere yardımcı olan Siri, Yapı Kredi Bankası’nın yeni geliştirdiği uygulamayla artık para gönderirken de sizin yardımınıza koşuyor. Mobil telefonlar üzerinden vakit kaybetmeden sesli komutla para göndermenizi sağlayan bu teknolojiyle cep telefon rehberinizde telefon numarası kayıtlı kişilere istediğiniz zaman güvenle ve hızlıca para gönderebilirsiniz. Bunun için Siri’ye telefonda kayıtlı kişinin ismini ve göndereceğiniz meblağı belirterek “Para Gönder” veya “Transfer Et” demeniz yeterli olmaktadır. Bankaya gidip sıra beklemekten, internet ya da mobil üzerinden bir dolu ekranı aşıp zaman kaybetmekten kurtaracak bu uygulamayla artık sizin için para transfer işlemleri ciddi anlamda size zaman kazandıracak ve para gönderme işlemlerinizi sorun olmaktan çıkaracaktır. Dilerseniz iMessage‘ı kullanarak ve Yapı Kredi Mobil’i seçmek suretiyle mesajla da söz konusu kişiye para gönderiminde bulunabilirsiniz.

Bu uygulamadan faydalanabilmeniz için telefonunuzun Siri uyumlu olması ve Yapı Kredi Bankası’nın en güncel Mobil uygulamasını kullanmanız gereklidir. Eğer cep telefonunuzda Siri uygulaması ve Yapı Kredi Bankası’nın en güncel mobil uygulama versiyonu yüklüyse, artık bankada geçireceğiniz zaman size ve sevdiklerinizle paylaşacağınız güzel anlara kalacaktır.

.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın