Akbank Düşük Faizli Kredi Kampanyaları

Hayatta yapmak istediğimiz ama yapamadığımız veya almak istediğimiz ama alamadığımız birçok şey vardır. Hayalini kurduğumuz ana gerçekleştiremediğimiz şeyler. Her zaman maddi durumumuz hepsini yapmaya yeterli olmuyor. Paramızın yetmediği alanlarda bankalara başvururuz ve bize sunulan kredilerle yapmak istediğimiz işlerimizi yapabiliriz. Ev ya da araba almak istediğimizde fiyatları pahalı olduğu için direk alamayabiliriz. Bu yüzden banka kredileri bu konuda bizlere yardımcı olur. Fakat kredi alırken faiz oranları insanların gözünü korkutmaktadır. Çoğu insan krediye ihtiyacı olduğu halde faiz oranlarından dolayı kredi almaya cesaret edemez. Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Akbank krediler konusunda birçok fırsat sunmaktadır. Üstelik Akbank düşük faiz oranlarıyla en çok tercih edilen bankalar arasındadır. İnsanlar gönül rahatlığı ile kredilerini almakta ve düşük faiz oranı ile kolaylıkla ödeyebilmektedir.

Düşük Faizli Kredi Kampanyaları

Akbank birçok kredi kampanyasında düşük faiz oranı uygulamaktadır. Onlardan birincisi Akbank konut kredisidir. Ev sahibi olmayı hayal eden insanların önde gelen bankası Akbank düşük faiz oranı ile insanları ev sahibi yapmaktadır. 1.11% faiz oranı ile konut kredisi vermektedir. Aynı zamanda herkese uygun ödeme koşulları sunmaktadır.

Akbank’ın bir diğer düşük faizli kredi kampanyası ise ihtiyaç kredisi kampanyalarıdır. Bu kampanya içerisinde farklı kampanyalar da sunmaktadır. Bu kampanya içerisinde emeklilere ve genç çalışanlara kredi imkânı sunmaktadır. Emeklilere 1.30 % faiz oranı ve genç çalışanlara 1.31% faiz oranı ile kredi vermektedir. Akbank kredi faiz oranları diğer bankalara göre çok daha uygundur. Akbank’tan emekli maaş müşterilerine 10.000 TL ye kadar özel ihtiyaç kredisi vermektedir. Genç çalışanlara ise taşıt kredisi vermektedir. Birçok çalışan tek seferde alamayacağı otomobili Akbank ihtiyaç kredisi ile alabilir.

Nasıl Başvurulur?

Akbank düşük faizli kredi kampanyalarına başvuru yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Eskisi gibi banka şubesine gitmenize bile gerek yoktur. 20.000 TL ye kadar olan kredilerde şubeye gitmenize gerek yoktur. Aynı zamanda kredinizi almak için zaman kaybı da yaşamıyorsunuz çünkü krediniz direk hesabınıza yatırılıyor. Şubeye gitmeden direk kredi almak için öncelikle Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Akbank bu uygulamasıyla müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Akbank kredi başvuru sms ile almak istediğiniz krediyi beklemeden alabilirsiniz.

Kampanyaların Avantajı

Akbank sunmuş olduğu düşük faizli kredilerle birçok kişiye yardım etmektedir. Farklı kampanyaları ile insanların farklı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Düşük faiz uygulamaları en büyük avantajıdır. Bir diğer avantajı ise uzun vadesinin uzun olmasıdır. Herkesin gelir düzeyine göre ödeme koşulu sağlayan Akbank, çoğu insanların hayallerine kavuşmalarına yardım eder.

Sizin de ulaşmak istediğiniz bir hayaliniz var ama imkânlarınız kısıtlı ve yardım almanız gerekiyor. Bu gibi durumlarda düşük faizli kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Neye ihtiyacınız varsa ona göre kredi seçersiniz ve hayalinize kavuşmuş olursunuz.

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın