Akbank Emekli Maaş Müşterilerine Müjde

Günümüzde bankalar işçi maaşları ve emekli maaşlarını kendilerinden alan müşterilerine düşük masraflı, kolay ödeme koşulları olan birçok kredi teklifi sunmaktadır. Bunun en önemli sebebi maaş müşterisini kaybetmemektir. Bankalar; hem müşterilerini kendi bünyelerinde tutmak hem de diğer finansal ürünlerden faydalandırmak amacıyla normal şartlardan daha uygun koşullarda maaş ve emekli maaş müşterilerine teklifler yaparlar. Bu sebeplerden ötürü müşteriler için kendi maaş bankalarından aldıkları kredilerin koşulları her zaman daha avantajlı olmuştur.

 

 

Kredi çekmek isteyen vatandaşlar için gelir belgesi çok önemlidir. Geliri olmayan kişilere üzerinde ipotek ettirebileceği herhangi bir malı olmadıkça kredi

Akbank Emekli Maaş Müşterilerine Özel Kredi Fırsatları;

Akbank emekli müşterilerine; bireysel kredilerde indirimli faiz oranı fırsatı sunuyor. Maaş müşterilerine 48 aya kadar vadeyle 10.000TL’den 30.000 kadar ihtiyaç kredisi Akbank’ta hazır. Düşük kredi tahsis ücreti alınan kredinin; 10.000TL’de %1.39’luk, 20.000’de %1.25’lik ve 30.000’de % 1.14’lük aylık faiz oranı uygulanmaktadır.

Akbank Emekli Maaş Müşterilerine Özel Krediye Nasıl Başvurulur

Akbank Emekli Maaş Müşterilerine sunduğu özel Bireysel Kredi’ye başvurmaya karar verdikten ve istenilen gerekli belgeleri temin ettikten sonra kredi başvurunuzu Akbank şubelerinden gerçekleştirebildiğiniz gibi Akbank internet şubesinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunların yanında müşterilere büyük avantaj sağlayan Akbank cep sms bankacılığı üzerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Emekli Müşterilerine Öncelik Hizmeti

Akbank Emekli Müşterilerine Öncelik Hizmeti ; Tüm bu kolaylıkların ve avantajların yanı sıra Akbank emekli olan ve emekliliğini Akbank şubelerinden alan müşterilerinin şubelerde öncelikli hizmet almalarını sağlar. Tüm banka ATM’lerinden ve Akbank ATM kartıyla ayda 2 kez ücretsiz nakit para avansı çekme fırsatı sağladığı gibi, Emekliliğini Akbank’ta yaşayan müşteriler ücretsiz havale ve EFT yapabilir ve bu müşterilerden hesap işletim ücreti alınmaz.

 

 

Akbank Emekli Maaş Müşterilerinin Kredi Hesaplaması

Akbank’ın yenilenen müşteri hizmetleri internet şubesi aracılığıyla Akbank emekli maaş müşterileri kredi hesaplaması yapılabildiği gibi faiz oranları ve ödeme vade seçenekleri hakkında da detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi ile Akbank Emekli Maaş Müşterileri Daha Rahat

Akbank direkt kredi sisteminin sağladığı avantajlar sayesinde Akbank Emekli Maaş Müşterileri kredi alırken bir çok kolaylık sayesinde kısa ve zahmetsiz bir süreçle kredilerine kavuşabiliyor. Akbank direkt hakkında detaylı bilgiler almak için Akbank internet şubesini ziyaret edebilir, Akbank müşteri hizmetlerini arayabilir veya Akbank şubelerine gidebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın