Akbank Ertelemeli Bayram Kredisi

Şimdiden bayram ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınızı düşünmeye başladınız mı? Hiç düşünmenize gerek yok, Akbank Ertelemeli Bayram Kredisi tam da size göre.. Akbank ‘ın bu çok özel bayram kredisi ile kredinizi anında kullanıp, kredi taksitlerinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorsunuz. İki bayram arası ödeme olmaz sloganı ile tanıtımı yapılan kampanyada ödemelere Kurban Bayramı sonrasında başlıyorsunuz.

Akbank Ertelemeli Bayram Kredisi

Bayram kredinizi Akbank ile kullanın, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin! Tüm ihtiyaçlarınız için bayram kredisi kullanabileceğiniz Akbank Bayram Kredisi ile ihtiyacınız olan parayı hemen alarak, kredi taksiti ödemelerine Ağustos ayında başlayabiliyorsunuz.

Akbank Ertelemeli Bayram Kredisi ‘ne Akbank internet sitesi üzerinden, Akbank Direkt İnternet veya Mobil şubeye girerek ya da Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak kolayca başvurabilirsiniz. Kampanya kapsamında belgesiz ve imza gerektirmeyen Direkt Kredi kullanmayı tercih edebilir ya da kredi onayınızın ardından gerekli belgelerle birlikte Akbank şubelerine başvurabilirsiniz..

Kampanya kapsamında henüz Akbank müşterisi olmayanlar da kredimakbankta.com sayfası üzerinden gerekli bilgiler ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Akbank Bayram Kredisi Kampanya Koşulları

Akbank Bayram Kredisi kapsamında erteleme dahil kredi vadesi en fazla 60 ay olabiliyor. İlk kredi taksit ödemesi en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 57 ay olabiliyor. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil ediliyor ve bir sonraki aydan itibaren ise kredi taksit ödemeleri başlıyor.

Kredimakbankta.com sayfası üzerinden T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunulabiliyor. Bu sistem üzerinden kredi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları SMS ile kendilerine iletiliyor. Daha önceden Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemleri banka şubelerinde tamamlanıyor.

Akbank Bayram Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Akbank şubelerinden bayram kredisi kullandırımında istenilen belgeler: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir. Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Akbank maaş müşterilerinin bu belgeleri getirmesine gerek yok.). ​Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi Akbank maaş müşterilerinin bu belgeleri getirmesine gerek yok.).


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın