Akbank Genç Çalışanlarının Yanında

Akbank; Gen Çalışan Kredisi ile 40 yaşını doldurmamış iş dünyasındaki müştelerine ihityaçlarını karşılamak için masraflarına destek olmak amacıyla yeni bir kredi kampanyası başlatmış. Müşterinin banka bünyesinde çalışması şart koşulmamış; hem kamu sektöründe, hem de özel sökterde çalışan herkesin krediden yararlanmasını sağlamıştır.

 

 

İhtiyaçlar artık kazanılan paranın üstüne çıktığı günümüzde, masrafların karşılanması adına herkesi başvurduğu yöntemlerden biridir ihtiyaç kredileri. Anbank da Genç Çalışan Kredisi’yle düşük masraflar ve kolay ödeme koşulları ile müşterilerin ihityaçlarına destek olmayı amaçlamıştır.

Akbank Genç Çalışan Kredisi ile arzu edilen otomobile sahip olmak artık mümkün.

48 aya kadar vade ve aylık %1.16luk faiz oranıyla kredinizi Akbank’tan alabilirsiniz. Sadece düzenli bir maaş aldığınızı belgelemeniz yeterli. Üstelik Kademeli Artan Taksit sayesinde kendinizi zormadan geri ödemenizi mümkün kılıyor.

Akbank Genç Çalışan Kredisi Katılım Koşulları;

Kampanyaya son katılım tarihi 31 Mayıs 2017’dir. Alınacak otomobilin 0 km ayarında olması şarttır. Fazi oranlarında faiz oranları değişkenlik gösterebilir, kredi tahsis kararı ve kullanım koşulu kredi politikaları çerçevesinde gerçekleşecektir.

 

 

Akbank Genç Çalışan Kredisi’ne Akbank şubelerinden başvurabilirsiniz. Akbank; krediye başvurmak için nüfus cuzdanı belgesi ya da sürücü belgesi, adres teyit amaçlı belge ve gelir belgesini zorunlu tutmuştur.

Krediler İçin Genel belgeler;

 1. Kimlik Belgesi Aslı (Nüfus Cüzdanının veya Ehliyetin veya Pasaportun) (Üzerinde kimlik numarası yazılı olması gerekmektedir)
 2. Gelir Belgeleriyle alakalı bilgiler;
  1. Kamu çalışanıysanız güncel bordronuz,
  2. Özel Sektör çalışanıysanız güncel bordro yâda maaşınızda haciz veya kesinti olmadığına dair güncel bir yazı gerekmektedir. Bununla birlikte şirketinizin güncel imza sirküleri de getirilmesi gerekir. Ayrıca SGK’dan kredi başvurusu yapan kişinin hizmet dökümü belgesi de istenen evraklar arasındadır.
  3. Emekliyseniz kurumunuza ait emeklilik belgeniz ya da emekli maaşınızı gösteren bankanıza ait hesap cüzdanınız. Ancak emekli olmanıza rağmen aktif olarak çalışıyorsanız çalıştığınız işyerinden destek prim bildirgeniz gerekmektedir.
  4. Serbest meslek sahibiyseniz şirketinizin güncel olan vergi levhası, şirketinizin yıllık gelirvergisi beyannameniz, şirketinize ait işletme hesap özeti ile şirket ticaret sicil gazeteniz gerekmektedir.
  5. Eğer çiftçi iseniz Çiftçilik Belgeniz ve Müstahsil Makbuzlarınız ile Arazinize ait olan tapu veya tapuların fotokopileri gerekmektedir.
  6. Ayrıca faiz geliriniz varsa hesap cüzdanınız, kira geliriniz varsa size ait tapu ya da kira kontratınızın bir fotokopisi gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın