Akbank ile Şubesiz İmzasız Kolay Kredi Kullanın

Akbank’tan devrim yaratacak bir kredi kampanyası. Şubeye gitmeden, belge teslim etmeden, imza işleri ile uğraşmadan Akbank internet şubesinden yarım saat içerisinde 25.000 TL alabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması halinde anında istemiş olduğunuz kredi tutarı hesabınıza yatırılıyor.

Akbank müşterisi değilseniz üzülmeyin, sizde Akbank direkt mobil uygulaması ile, Akbank internet şubesi ile veya müşteri hizmetlerini arayarak anında ne kadar kredi alabileceğiniz öğrenebilirsiniz. Akbank müşterisi olmayanlar ne kadar kredi alabileceğini öğrendikten sonra en yakın Akbank şubesine giderek anında müşteri olup kredisini çekebilir. Akbank’ın kredi tutarını merak ediyorsanız, 30.000 TL’ye kadar anında kredi alabilirsiniz.

Akbank Anında Kredi Detayları

Akbank Direkt uygulaması ile banka müşterileri kredi almaya hak kazanması durumunda, anında 30 bin Liraya kadar ve 48 ay vadeye varan taksit seçenekleri ile kredi çekebilir. 30.000 TL üzeri kredi talepleri için şubeye gidilmesi gerekmekte.

Akbank anında kredi mevcut Akbank Direkt şifresine sahip müşteriler için geçerlidir. Akbank direkt şifre sahibi müşteriler imzasız, belgesiz ve şubeye gitmeden 30.000 TL’ye kadar kredi alabilir.

Akbank müşterisi değilseniz en yakın Akbank şubesine giderek nüfus cüzdanı, gelir belgesi, adres teyidi için ikametgâh belgesi ve eğer özel sektörde çalışıyorsanız SGK hizmet döküm belgesi alarak bankaya kredi için başvurabilirsiniz. Bankanın uygun görmesi halinde anında 30.000 TL ve 48 ay vadeye varan taksitlerle kredi çekebilirsiniz.

Akbank gerekli gördüğü takdirde ek belge isteme hakkını saklı tutmakta. Onay almış kredilerin çekilmesi için son karar bankaya aittir. Yani son anda banka kredi vermekten vazgeçebiliriz demiş Akbank. Aynı zamanda kredi başvurusu ve kredi almak için kefil şartı aranmamakla beraber bankanın gerekli gördüğü durumlarda kefil şartı isteyebilir.

Akbank anında kredi faiz oranını %1,75 olarak belirlemiş. Ancak bu faiz oranı ile kredi almak için hayat sigortası yapılması durumunda geçerli oluyor. Hayat sigortası yapmak istememeniz halinde farklı faiz oranları belirlenebilir. Hayat sigortası yıllık primi, çekilecek kredi oranının yaklaşık binde 13’ü kadar olduğu belirtilmiş. Son olarak Akbank kredi kampanyasını durdurma ve değiştirme hakkını saklı tuttuğunu ifade edilmiş.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın