Akbank İndirimli Konut Kredisi

Kira öder gibi konut sahibi olmak için bankalardan konut kredisi kullanılabilmektedir. Bugün neredeyse tüm mevduat bankalarının sağlamakta olduğu konut kredilerinde, uzun vade seçenekleri yüksek tutarlı kredi opsiyonları ve düşük faiz oranları uygulanmaktadır.

Temel olarak teminat gösterilerek alınabilen konut kredisinden faydalanarak, aylık olarak tıpkı kira öder gibi bankaya kredi taksitlerinizi ödersiniz ve vade sonunda da konutun sahibi olabilirsiniz. Bu yönden Türkiye’de tercih edebileceğiniz bankalardan birisi de bankacılık sektöründe uzun yıllar başarıları ile öne çıkan ve avantajlı kredilendirme olanakları sunan Akbank’tır.

Akbank, çeşitli konut kredisi alternatifleri ve alternatiflere göre çeşitli uygulamaları sağlayan bir bankadır. Akbank’tan alınacak olan İndirimli Konut Kredisi ile önden yapacağınız bir miktar peşin ödeme ile taksitlerinizin tutarını düşürebilir ve ödeme süresince zorluk çekmeden kredi borcunuzu kapatırsınız.

Akbank ev kredisi faiz oranları bu kampanya dahilinde ödenecek olan peşinata bağlı olarak, müşteri tarafından belirlenmektedir.

Vade süresi konut kredisi kampanyası için maksimum 120 aydır.

Kredi faiz ödemelerinin bir kısmını krediyi kullanırken ödemeniz halinde faiz oranınızı ve aylık taksit tutarınızı düşürebilirsiniz.

Kredi geri ödemesinin devam ettiği vade süresi boyunca sabit faiz oranı uygulanmaktadır.

Aylık ödemeler değişkenlik göstermemektedir.

Peşin faiz ödemesi, toplam kredi tutarının %1 ile %5’i arasında değişmektedir

Bu kredi için akbank konut kredisi yapılandırma imkanını da sunmaktadır. Eğer geri ödeme sürecinde bir problem ile karşılaşacak olursanız, banka kredinizi yapılandırabilmektedir.

Akbank’ın sunduğu bu indirimli konut kredisi kampanyasına ilişkin akbank konut kredisi hesaplama işleminin yapılabilmesi için bankaya önden vereceğiniz peşin faiz ödemesi ile belirlediğiniz faiz oranının bilinmesi gerekmektedir. Bu nedenle alacağınız kredinin geri ödemelerine ve masraflarına ilişkin hesaplamaları ancak başvuru esnasında şubede gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank’a konut kredisi başvurularınızı yapmak için size en yakın Akbank şubesine giderek;

T.C. Kimlik Belgesi

Gelir Durumunu Gösterir Belge veya Vergi Levhası

Son 3 Aya Ait Üzerinize Olan Bir Fatura veya İkametgah Belgesi

Alınacak Olan Konuta İlişkin Tapu ve Kontrat Belgeleri ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın