Akbank Toyota Taşıt Kredisi Fırsatı

Akbank Toyota Faizsiz Kredi imkanı ile siz de bütçenize uygun bir ödeme planıyla, avantajlı bir biçimde Toyota araç sahibi olabilirsiniz. Toyota ve Akbank kuruluşlarının ortaklaşa düzenledikleri kampanyada taşıt kredisine ihtiyaç duyan müşteriler Toyota’nın bazı modelleri için %0 faizle kredi kullanma imkanından yararlanabilirler. Toyota araç kredisinde müşterilere özel ödeme planı çıkartılmaktadır. Esnekliğin ön plana çıktığı ödeme planında bütçenizi fazla zorlamadan hem hızlı hem de ekonomik bir finans planı sayesinde Toyota sahibi olunabiliyor.

Akbank Toyota Taşıt Kredisi Avantajları Ne Kadar Sürecek?

 

 

2017 Model Toyota Corolla için çok uygun kampanya fırsatları 01.04.2017 ve 30.04.2017 tarihleri arasında devam edecek. Kampanya boyunca 28.000 TL’ye %0 faiz oranı uygulaması bulunmaktadır. Ayrıca 12 ay vade planı yapılabilmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılabilir?

 

Akbank taşıt kredisine çekmek isteyen müşteriler Akbank şubelerine bizzat giderek taleplerini iletebilecekleri gibi, Akbank resmi web sitesinden ya da taşıt kredileri için anlaşmalı olunan bayilerde yer alan Akbank Kredi Online sisteminden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar ve Evraklar Nelerdir?

 

 

Akbank Toyota Taşıt Kredisi için gerekli belgeler;

  • Gelir belgenizi göstermelisiniz. Ücretli olarak çalışan kişiler maaş bordrosunu göstermelidirler veya çalışılan iş yerinden maaşın net olarak belli olduğu onaylanmış bir belgenin alınması gerekmektedir. Gayrimenkul geliri ile başvuru yapılacaksa tapunun aslı ve fotokopisi, serbest olarak çalışılıyorsa vergi levhası, gelir beyanı olarak bankaya verilmelidir. Emekliler hesap cüzdanları ile başvuru yapabilmektedirler. Firma ortağı olarak taşıt kredisi alınacaksa yine vergi levhası gösterilebilir. Vergi levhası dışında Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer almış firmanın kuruluş ilan fotokopisi kullanılabilir.
  • Kredi kullanımı için başvuru yapacak kişinin adına düzenlenmiş olan bir fatura (elektrik, su, telefon ve doğal gaz ); son döneme ait olmalıdır. Ayrıca ikametgah belgesi de gösterebilirsiniz.
  • Noter satış sözleşmesi veya fatura gösterilmelidir.
  • Kredi başvurusu yapacaklar nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgelerinin aslı ve fotokopilerini evrak olarak vermek zorundadırlar.

Başlıca Koşullar;

  • Kredi çekecek olan müşteri öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmalıdır ve kredi sicil notunda olumsuz bir durum görülmemelidir.
  • Krediyle alınacak olan araç için rehin koyulmaktadır.
  • Kredi planında aylık taksitler hanedeki diğer kişilerin gelir ortalamasının %50’sini geçemez.
  • Sigorta koşulları vardır.

Akbank Taşıt Kredisi Hesaplama

 

Akbank Taşıt Kredisi Hesaplama; Bankanın 0 km taşıt kredilerindeki ödeme planlarında esneklik yapılabilmektedir. Müşterilerin bankadaki geçmişi ve krediyle alınacak olan taşıtın markası planlamada etken olmaktadır. Akbank şubelerinden daha detaylı bilgi alınabilir. Akbank taşıt kredisi hesaplamaları hem 0 km hem ikinci el araçlar için site üzerindeki ilgili sayfadan gerçekleştirilebilmektedir.

Akbank Toyota Taşıt Kredisi Kampanyası

 

Akbank Toyota Taşıt Kredisi Hesaplama; Toyota Corolla 2017 benzinli modellerde Nisan ayı boyunca %0 faizle kredi kullanma imkanı bulunmaktadır. Çekilen kredi miktarının binde beşi tahsis ücreti olarak bir sefer için geçerli olmak üzere alınır. 12 ay taksitle 28.000 TL araç kredisi çekilebilir. Kredi hesaplamak için www.toyota.com.tr  ‘de bulunan kredi hesaplama sayfasından ve Toyota plazalardan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın