Akbank Wings Kredi Kartı Avantajları

Hemen hemen herkesin kullandığı bir kredi kartı vardır. Ama önemli olan taşıdığımız kredi kartının özelliklerini tam anlamı ile bilmemizdir. Eğer kartınızın taşıdığı özellikleri tam anlamı ile bilmiyorsanız, kartınızın imkanlarından yeterince faydalanamıyorsunuz demektir. Bunun için size Akbank Wings kart nedir sorusunun cevabını açıklamaya çalışalım.

Akbank Wings Kart nedir?

Akbank Wings Kredi kartı, size yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde mil puan kazandıran kredi kartıdır. Axess üye işyerlerinde yaptığınız alışverişlerde kazandığınız chip paralar da mil puana dönüştürülerek, daha fazla mil puan kazanmanız amaçlanmıştır. Yaptığınız alışverişler hesap özetinizde TL / USD / EURO olarak ayrı ayrı belirtilir.

Wings, Wings Black, Wings Business, Wings Private, Wings Sanalkart, Wings Ekkart, Wings Temassız kart seçenekleri bulunmaktadır.

Akbank Wings kart özellikleri arasında mil puanlarınız ile uçak bileti alma, otel konaklama ücreti, tur ya da gemi turu, seyahat sigortası alabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız mil puanları Akbank anlaşmalı Wings Style üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca zorlu Center’ da vale hizmetini Wings kartınız ile ödemeniz halinde 30 TL indirim hesap özetinize yansıtılır. Bir ay içerisinde en fazla 2 kez bu hizmetten faydalanılabilir.

Bir diğer avantajı da İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’ da havaalanı Shuttle hizmetinden yararlanabilmenizdir. İstediğiniz adresten alınıp bırakılmak için, Akbank Çağrı merkezi ya da online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Wings Black kartlar için ilave % 10 indirim uygulanmaktadır.

Wings kartınız size ayrıca, seyahat sigortası ve kayıp / çalıntı kart güvencesi de sunuyor. Size kayıp ya da çalıntı kartınız olması halinde BodyCard kart güvenlik paketi ile kartınızı güvence altına almanıza imkan veriyor.

Bir diğer avantaj ise, Wings kartınız ile Wings Global Shopper’ a üye olmanız halinde size Amerika’ da bulunan online alışveriş sitelerinden uygun fiyatlar ile alışveriş yapma imkanı tanımasıdır. Yaptığınız alışverişlerde indirimli kargo imkanından faydalanır ve Türkiye’ deki kartların geçerli olmadığı internet sitelerinde bile alıveriş yapma imkanı bulabilirsiniz.

Siz de Wings kart ayrıcalıklarından yararlanabilmek için hemen kart başvurunuzu Akbank’ ın resmi web sitesinden yapabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın