Akbankta Kredinizi Şimdi Alın, Ödemelerinizi Yaza Kadar Erteleyin

Ertelenen ihtiyaç kredisi veren banklar arasında, Akbank vade erteleyen kredi sayesinde kredi kullanımından 3 ay sonra başlayan geri ödeme imkanını bizlere sunmaktadır.

Akbank İhtiyaç Kredileri

 

 

Akbank ihtiyaç krediler 2017 yılında büyük avantajları ile karşımıza çıkmakta. %1,17’den başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi Akbank’ta. Kredilerinizi şimdi kullanıp, dilerseniz 3 ay erteleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden kolayca başvurun. Son Tarih 30 Nisan.

Kampanya Koşulları Nelerdir ?

 

Ertelenen ihtiyaç kredisi ve Akbank vade erteleyen kredi kampanyalarına başvuru yapmak için aşağıda istenen belgeleri en yakın akbank şubesine götürmeniz yeterli.

  • Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 48 ay olabilir. 3 ay ertelemeli kredi en fazla 45 ay taksitle kullanılabilir.
  • Ertelemeli ihtiyaç kredilerinde , ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir.
  • Ertelemeli kredilerini Akbank Şubelerinden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.
  • com, Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil kanallarında geçerli olan faiz oranları farklılık göstermektedir.
  • Akbank Şubelerinden Kredi Kullandırımında istenilen belgeler

-Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı veya fotokopisi

-Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.

-Gelir Belgesi-Maaş bordrosu (Maaş bordrolarının Akbank müşterilerinin getirmesine gerek yoktur.)

-Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi ( Akbank müşterilerinin getirmesine gerek yoktur.)

Kampanyalara Ne Zaman Başvurabilirim ?

 

 

Akbank vade erteleyen kredi başvurusu için son tarih 30 Nisan olarak açıklanmıştır. 30 Nisan’a kadar en yakın akbank şubelerinden veya Akbank.com üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Diğer kampanyalar ve kredi başvuruları için akbank.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya’ya Nasıl Başvurabilirim ?

 

Gerekli belgeleri şubeye götürmeden önce;  ‘’https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx’’ sitesinden ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenmelisiniz. Linkte istenen Tc Kimlik No ve Cep telefonu gibi bilgileri doldurduktan sonra kullanabileceğiniz kredi miktarı karşınıza çıkacaktır. Akbank müşterisi iseniz 20.000 tl altı kredilerde hemen hesabınıza aktarılacaktır. 20.000 TL ve üzeri kredi başvurularını en yakın akbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.  Akbank müşterisi olmak size kredi konusunda avantaj sağlayacaktır

Kredimi Nasıl Hesaplayabilirim ?

 

Akbank.com kredinizi hesaplayabilir ve istediğiniz kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredileri 2017 yılında %1,17 ‘den başlayan faizlerle bizlere sunulmakta. Örn: 20.000 Tl kredi almak istiyorsunuz ve Akbank Direkt Kredi kampanyasından yararlanacaksınız. 20.000 Tl kredi’yi 48 ay vade ile anında alabilirsiniz. Geri ödeme seçeneği ise aylık 608,78 Tl olarak belirlenmiştir.

Kredi alırken unutmamanız gereken , kredi geri ödeme tutarının aylık maaşınızın yarısı olmasına dikkat etmelisiniz. Geri ödeme esnasında zorlanmadan ve düzenli şekilde ödeme yapabilmeniz için aklınızda bulunması gereken başlıca önerilerden birisidir.

Diğer Kredi Kampanyaları Nelerdir ?

 

Akbank bizlere İhtiyaç kredisi haricinde, Konut kredisi ve Taşıt kredisi imkanları ile bizlere hizmet sunmaktadır. %1,01 ‘den başlayan faiz’ler ile konut kredisi avantajından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz %1,2 ‘den başlayan faiz avantajları ile taşıt kredilerine başvurabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın