Akbank’tan Tüm Kamu Çalışanlarına Anında Kredi

 

.

Akbank “Kamuya Hızlı Kredi” kampanyası ile tüm kamu personeline hızlı ve anında kredi kullandırmaya devam ediyor. Üstelik evraksız ve  prosedürsüz… Sadece kamu kimliğinizi gösterip dilediğiniz ihtiyaç kredisine hemen başvurabilir ve hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

.

Tüm kamuluların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanabilecekleri “Kamuya Hızlı Kredi” kampanyası kapsamında 50.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün. Bütçenize uygun geri ödeme koşulları ile hayallerinizi ertelemeden gerçekleştirebilirsiniz. Sizin tercihinize göre kredi kullandırım ücreti ödemeden ya da düşük faiz ve düşük kredi kullandırım ücreti ödeyerek kredi kullanabilirsiniz.

.

Akbank’ın Kamu çalışanlarına özel olarak düzenlemiş olduğu “Kamuya Hızlı Kredi” kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz bize yazabilir ya da Akbank şubelerinden daha detaylı bilgilere ulaşabilirler.

 

.

ING Bank’ın Kamu Görevlilerine Özel sadece nüfus cüzdanınız ile kredi kullanabileceğiniz Kamu Kredisi Kampanyası’na https://www.ingbank.com.tr B U R A D A N kolay ve zahmetsizce başvurabilir, kredi başvurunuzun onaylanması halinde de sadece kimlik belgeniz ile ING Bank’a gidip istediğiniz tutarı kolayca alabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2012

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın