Anadolu Bank Küçükbaş Süt ve Besi Sığırcılık Kredisi

Anadolu Bank Tarımsal İşletme Kredileri Nelerdir?                                                                                    

Anadolu Bank`ın bireysel olarak sunulan birçok kredi yanında üreticiler, çiftçiler içinde destekleyici kredi kampanyaları bulunmaktadır. Tarımsal üretim yapan üreticilerin, yerel bazda aldıkları destek kredisi ile sıkıntı çekmeden, üretimlerinden daha çok verim almaları hedeflenmektedir. Uygun vade seçenekleri ile geri ödeme kolaylığı ile üreticilere büyük bir kolaylık sağlayan Tarımsal İşletme Kredileri için Anadolu Bank`a başvurmaları gerekmektedir.

 

 

Tarımsal krediler iki ayrı kullanım sunularak, tüketiciye uygun olan kredi çeşitleri uygulanmaktadır. İlki finansman özelliği ile Tarım İşletme Kredileri sayesinde ihtiyaç sahibinin günlük harcamasından tutun, işletme içi giderlerine kadar her konuyu finanse etmektedir. İkinci kullanım ise Anadolu Bank`ın sunduğu Yatırım Kredileri`dir. Yatırım amacı ile birikimlerini değerlendirileceği yerel üreticiler için kullanım sağlanan bir kredi türüdür. Anadolu Bank Zirai Kredileri, Çiftçi Kredileri, Arıcılık Kredileri, Risk Transferi Kredileri ve Sözleşmeli Üretim Kredileri olmak üzere yerel üreticiyi destekleyen kredilerin kullanımı sağlanmaktadır.

Anadolu Bank Çiftçiler Ve Ziraata Özel Krediler Nedir? 

 

Tarımsal Krediler kapsamında Anadolu Bank Çiftçi Kredileri de ayrıca tarımsal üreticiler için uygun faizlerle kredi veren bir sistem uygulamaktadır. Çiftçilerin ödeme koşulları, uygun vade tarihleri ve uygun faiz oranları ile çiftçilerin ihtiyacı olan likite temin edilmektir. Ayrıca periyodik geliri bulunmayan çiftçilerin ihtiyacını karşılayan bir kredi türüdür. Çiftçi ve üreticiler için otomatik ödeme yapabilecekleri, rahat ödeme imkanı sağlayan, hasat vadeli, ister her an ödeme ve hesaba tanımlı olarak hazır kredi imkanları sağlanmaktadır.

Anadolu Bank`ın tarımsal işletmelere özel farklı ve uygun faiz oranları ile vadelerde Tarımsal Kredi`yi değerlendirmek isteyen üreticilere cazip faiz oranları sunmaktadır. Ayrıca tarımsal işletmeler için üreticilerin vadelerini kolaylıkla ödeyebilecekleri, Sözleşmeli Üretim Kredisi`ne başvurabilmektedirler. Kredi kapsamında üretim kredisiyle ürettiği ürünleri için teslim ettiği firmaların ödemelerini daha yapmamışken gerçekleşen nakit sıkıntısında üreticilerin yardımına koşan bir finansman niteliği taşımaktadır. Her çiftçi, ziraatle uğraşan üretici, besiciler ve arıcılara uygun bir kredi seçeneği Anadolu Bank tarafından sunulmaktadır.

Besicilikle Uğraşan Üretici İçin Krediler Nelerdir?

Tarımsal İşletme Kredisi içeriğinde Büyükbaş ve Küçükbaş Süt ve Besi Sığırcılık Kredisi olarak hayvancılıkla uğraşan kişiler için Anadolu Bank tarafından ödeme kolaylığı sağlanarak likite ihtiyaçlarını gidermektedir. Üreticiler için en uygun vade ve ödeme tarihleri belirlendikten sonra uygun faiz oranları belirtilerek bir ödeme tablosu çıkarılır.

Aynı zamanda tarımla uğraşan üreticiler içinde faydalanacakları kredi seçeneklerinde esnek ve ihtiyaçlarını giderecek nitelikte bir kredi çeşitidir. Büyükbaş ve Küçükbaş Süt ve Besi Sığırcılık Kredisi faiz oranları üretici için en uygun oranlar belirlenirken, esnek bir şekilde rahatlıkla ödeme sistemi sağlanmaktadır.

 

 

Gerekli likite ihtiyaçlarının giderilmesi ve finansman kontrolünü de sağlanmaktadır. Ayrıca Arıcılık Kredisi de arıcılık ile uğraşan yerel üreticileri desteklemek amacı ile gelirlerine uygun bir şekilde düzenlenen bir kredi türü olarak hizmet vermektedir. Acil veya destek kredileri kapsamında üreticilerin durumları gözetilerek etkin ödeme seçenekleri belirlenmiştir. Kolay ve hızlı, uygun faiz oranları ile Anadolu Bank Kredileri`ne başvurabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın