Anadolubank Arıcılık Kredisi Nasıl Alınır?

Günümüzde birçok alan için farklı özelliklerde tasarlanan banka kredileri arasında taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve tarımsal kredi gibi seçenekler yer almaktadır. Bu seçenekler arasında yer alan kredi çeşitlerinden biri de Anadolubank arıcılık kredisidir. Tarımsal krediler arasında yer alan ve arıcılık ile ilgilenen çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış olan arıcılık kredisi hakkında merak ettiğiniz bütün detayları yazımızdan öğrenebilirsiniz. Arıcılık kredisi Anadolubank başvuru şartları nelerdir, arıcılık kredisi nasıl alınır, bu kredinin faiz oranları nedir gibi sorularınızın cevabı için sizinleyiz.

Anadolubank Arıcılık Kredisi Nedir

Anadolubank bank tarafında tarımsal faaliyetler ile uğraşan kişilere verilmekte olan Anadolubank Arıcılık kredisi, arıcılık işi yapan kişilerin kovan, petek, nakliye, şeker ve benzeri ihtiyaçlarını gidermek için verilen bir kredi türüdür. Kısacası arıcılık ile ilgilenen çiftçilerin bütün ihtiyaçlarının giderilmesinde büyük bir destek olan Anadolubank arıcılık kredisi, en iyi imkanlara sahip kredi türleri arasında da yer almaktadır. Anadolubank güvencesi ile size sunulan ve düşük faizlerinin yanı sıra makul vade sayıları ile de dikkat çeken Anadolubank arıcılık kredisi, arıcılık ile ilgilenen her çiftçinin mutlaka ihtiyaç duyacağı kredi türleri arasında yer almaktadır.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Anadolubank Arıcılık Kredisi Nasıl Alınır

Anadolubank arıcılık kredisi alabilmek için Anadolubank internet sitesinden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Bankanın internet sitesine giriş yaptıktan sonra ilgili kredi türünü bularak krediye başvuru yap sekmesinden hızlı bir şekilde başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bir ön başvuru olacak olan bu başvuruya ek olarak, Anadolubank şubesine giderek de arıcılık kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey size en yakın Anadolubank şubesine giderek bireysel müşteri temsilciniz ile görüşme yapmak olacaktır. Anadolubank arıcılık kredisi için kredi başvuru formu dışında ihtiyaç duyacağınız birçok belge olacaktır. Bu belgeler arasında;

  • Nüfus Cüzdan fotokopisi
  • Çiftçi Kayıt Sistemi belgesi
  • Tapu fotokopilerinin tamamı
  • İkametgah senedi
  • Arıcılar birliğinden alınan arıcı kimlik belgesi gibi belgeler yer almaktadır.

Faiz Oranları Ne Kadardır

Arıcılık kredisi faiz oranları incelendiğinde, bu kredi türünde yer alan faiz oranlarının oldukça düşük olduğu gözlemlenmektedir. Arıcılık faaliyeti ile ilgilenen çiftçilerin bütün giderlerine ve ihtiyaçlarına destek olmak amaçlı size sunulan Anadolubank arıcılık kredisi, düşük faiz oranları sayesinde de oldukça sık tercih edilen kredi türleri arasında yer almaktadır. Diğer bankaların arıcılık kredisi faiz oranlarına kıyasla da daha düşük faiz imkanına sahip olan Anadolubank arıcılık kredisi için hemen siz de en yakın şubeye giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Arıcılık Kredisi Veren Diğer Bankalar

Anadolubank arıcılık kredisi dışında farklı arıcılık kredisi veren bankalar da bulunmaktadır. Bu bankalar arasında yer alan başlıca isimler şunlardır:

  • Ziraat Bankası
  • Finansbank
  • Şekerbank
  • TEB Bankası

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın