Anneler Gününe Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatları

Anneler evlatlarını 9 ay karnında usanmadan taşıdıkları ve onların her türlü kahırlarını çektikleri  için annelerin kıymetini bilmek, yeterli özeni annelere göstermek için anneler günü bulunmaz fırsattır. Anna Jarvis annesini kaybedince her sene disiplinli olarak annesini 1908 yılında anmaya başlamıştır. Amerikan kongresi 1914 yılında bu yaşanan durumdan dolayı ülke genelinde kutlanması gereken bir gün olarak ‘’anneler günü ‘’ şeklindeki kararını resmi olarak bildirmiş ve toplum tarafından bu özel gün kutlanmıştır.

Türkiye’de ise anneler günü 1955 yılı itibariyle mayısın 2. Pazar günü  resmi olarak kutlanmaya başlandı. Anneler günü evrensel bir güne dönüştüğü için bankalar anneler gününe özel kredi fırsatları sunmaktadır. Kampanya fırsatları çerçevesinde yıllık maliyet oranları hariç çok fazla değişikliğe rastlanmamaktadır. Özel günler için kampanyalar hazırlanırken istisna durumlar eklenmesi tüketicinin dikkatini hızlıca çektiği için bankalar özel günlerde kredi fırsatları yöntemine başvurmaktadırlar. Anneler gününe özel Yapı Kredi anneler günü kredi kampanyası başlatmıştır.

Anneler gününe Özel Kredi Kampanyası Neleri İçermektedir?

Yapı Kredi mayıs ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyası tasarlamıştır. Bu kampanya dahilinde bir günde 6 TL için 6.000 TL ihtiyaç kredisi fırsatını tüketicilere sunmaktadır. Bu kredi fırsatından yararlanmak isteyen kişi anne ise anneler günü için  kişi 50 TL dosya masraf indiriminden yararlanabilir. İhtiyaç kredi fırsatları için genellikle tercih edilen fiyat 5000 TL’dir. Bu kredi 12 ay vadeli olup aylık taksit tutarları 436,09 ‘u bulmaktadır.

İhtiyaç Kredisi Kampanyasından Yararlanmak İçin Yapılması Gerekenler

Anne olmayan kişiler de Yapı Kredi bankasının ihtiyaç kredisi kampanyaları için 50 TL dosya masraf indirimli kredi fırsatından yararlanabilirler. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen bireylerin izlemesi gereken yol, öncelikle kredisimdi.com.tr adresini ziyaret etmektir. Bu adresten başvurunuzu yapabilirsiniz. SMS yolu ile başvuru yapmak isteyen kişiler ise ‘’Bireysel, TCKN, Aylık Net Gelir’’ şeklinde aralarda boşluk bırakarak, mesajı 4411’e gönderebilirler. Bu seçenekler sayesinde kredi başvuru sonucunuzu kolayca öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Başvuru Yapmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Anneler günü için hazırlanan 50 TL dosya masraf indirimli kredi kampanyasından yararlanmak isteyen anneler başvuru yapmak için kendi nüfus cüzdanı ve çocuğunun nüfus cüzdanını mutlaka getirmelidirler. Başvuruyu yapan kişi anne olsa bile krediyi almak isteyen kişinin düzenli bir geliri olması gerekmektedir. Sigortalı bir işi ya da düzenli bir gelire sahip olmayan ev hanımları için yapılan kredi başvurusunun onaylanması için üzerine kayıtlı herhangi bir mal olması gerekebilir. Üzerine kayıtlı mal varlığı olan kişiler sahiplik belgesi fotokopisini başvuruya eklemeleri, kredinin olumlu sonuçlanması için önem taşır. Eğer krediyi almak isteyen kişi düzenli kira geliri elde ediyorsa başvuruya tapuyu ekleyebilir. Bütün sorularınızı cevaplandırmak ya da kredi başvuru sonucunuzun değerlendirmesini takip etmek istiyorsanız en yakın Yapı Kredi şubesinden yardım alabilir ve başvurunuzu şubede yapabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın