Bankalardan Kurban Bayramına Özel Bayram Kredileri

 

Ramazan ya da şeker bayramı sanki daha dün gibi ama Kurban Bayramı da gelip çattı.. Tabiki Ramazan Bayramında birbirinden cazip kredi kampanyaları ile yarışan bankalar bu bayramda da en uygun kredi kampanyasını sunmak için çok çeşitli kredi kampanyaları düzenlediler. Şimdi bankaların bayrama özel kredi kampanyalarına bir göz atalım dilerseniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin en uygun koşullarla kredi kullanabilmesi içi karşılaştırma fırsatı sunacaktır.

.

Herkesçe malum olduğu üzere Kurban Bayramında ihtiyaçlarımız ve masraflarımız çok daha fazla oluyor. Bu nedenle de her türlü ihtiyacınızı kolayca karşılayabilmeniz için TEB (Türk Ekonomi Bankası) Kurban Bayramına Özel PratiKredi’yi sunuyor. Üstelik PratiKredi’ye başvurmak da çok kolay.. Cep telefonunuzdan TC Kimlik numaranızı yazarak 4466’ya SMS gönderebilirsiniz. Kredi başvurunuzun cevabı saniyeler içerisinde cebinize gelecektir.

.

Garanti Bankası da Tam Destek Kredisi kapsamında Bayrama Özel “Bayramlık Krediler” kredi paketini hazırladı. Kampanya kapsamında Kurban Bayramı için uygun taksitli ve kolay ödenebilir kredi imkanı sunuluyor. Bayramlık Krediler paketi dahilinde aylık yüzde 0,59 faiz oranı ile 5 bin lira ya da ayda 200 TL’den başlayan taksitlerle 10 bin TL kredi kullanılabiliyor. Ayrıca kampanya kapsamında 60 aya kadar vade ile 50 bin liraya kadar kredi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası Bayramlık Krediler Kredi Kampanyası kapsamında Dosya Masrafsız Kredi imkanı da sağlıyor.

.

Bayram için kredi rekabetindeki bankalardan bir diğeri de İş Bankası. Geleneksel Bayram Kredisi adı altında neredeyse tüm bayramlarda kredi kampanyası düzenleyen İş Bankası aylık yüzde 0,70 faiz oranı ile 5 bin lira kredi kullandırıyor. Ayrıca kampanya süresi içerisinde aylık yüzde 1,35 faiz oranı ve 60 aya kadar vade seçeneği ile 30 bin lira kredi kullanma imkanı da sunulmuş. İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası 04 Kasım 2011 tarihine kadar geçerli olacak.

.

Akbank’ta Kurban Bayramı döneminde nakit ihtiyaçlarının artacağı öngöründe bulunarak özel bir kredi kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında 36 ay vadeye kadar aylık 1,19 faiz oranı ile daha fazla vade seçeneklerinde ise aylık 1,21 faiz oranı ile kredi kullandırıyor. Kampanya seçenekleri dahilinde 30 bin liraya kadar krediyi 60 aya kadar vade imkanı ile kullanmanız mümkün.

.

Şekerbank’ta Kurban Bayramı öncesinde Bayram Kredileri sunan bankalar arasında yerini aldı. Şekerbank bu kapsamda 3 aya kadar taksit erteleme imkanının yanı sıra aylık 0,99 ‘dan başlayan faiz oranı ile kredi kullandırıyor. Kampanya kapsamında 5.000 TL, 10.000 TL ve 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

.

Yapı Kredi Bankası da Kurban Bayramı için özel bir kredi kampanyası hazırladı. Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası günde sadece 7 TL’ye 7000 TL kredi kullandırıyor.

.

Daha bir çok bankanın bayram özel kredi kampanyaları bulunmakta olup, daha sonra buradan bu kampanyaları duyurmaya davam edeceğiz. Böylece en uygun Bayram Kredisi Hangi Bankada? sorusuna birlikte cevap verebileceğiz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2011

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın