Bayram Kredisi Almak İçin 7 Banka Önerisi

Bayram yaklaşırken ihtiyaçlarınızı karşılayın diye bankalardan düşük faizli bayram kredisi kampanya teklifleri gelmeye başladı. Bankalar bir bir bayram kredisi kampanyalarını duyurdu bile. Bayram gelmeden sizde ihtiyacınız kadar bayram kredisi çekebilir, bayram ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Hangi banka, ne kadar faiz oranı ve vade seçeneği ile ne kadar kredi veriyor? Tüm bu soruların cevabını yazımızda ele alacağız. Şimdi hep birlikte yazımıza bir göz atalım. Bayram kredisi veren bankalar;

1-Garanti Bankası

Garanti Bankası’ndan bayrama özel düşük faiz ile ihtiyaç kredisi. Vade seçenekleri 3-48 ay arasında değişen ihtiyaç kredinizi Garanti Bankası’ndan 1,69 faiz oranıyla alabilirsiniz, hem de teminat göstermeden. Garanti Bankası’nın verdiği ihtiyaç kredisi hakkında daha fazla bilgi için, en yakınınızdaki bir şubesine uğrayın.

2-Akbank

Akbank’tan da müşterilerine özel kampanya var. Bayram öncesi nakdi sıkıntınızı çözmek adına Akbank’tan düşük faizli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Faiz oranını duyduğunuzda şaşıracaksınız. Akbank’ın ihtiyaç kredisinin faiz oranı 1,41. Düşük faiz oranının yanında Akbank müşterilerine 3 ile 48 ay arasında vade seçeneği de sunmaktadır. Hemen en yakınınızdaki bir Akbank şubesine uğrayın ve teminatsız düşük faizli ihtiyaç kredinizi alın.

3- Türkiye İş Bankası

Bu bayram, çifte bayram yaşayacaksınız. Türkiye İş Bankası’nın faiz oranını duyduğunuzda çifte sevinç yaşayacaksınız. Türkiye İş Bankası’ndan müşterilerine 1,29 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi. Hem de teminatsız. 3 ile 48 ay vade seçenekleri ile birlikte 250 bin TL’ye kadar varan kredi miktarı ile bütün maddi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Daha detaylı bilgi için Türkiye İş Bankası’na uğrayın. Bayram kredisi nasıl alınır sorusuna cevap bulun.

4- ING Bank

ING Bank’ın teklifini duymayan kalmasın. ING Bank’ın müşterilerini sunduğu düşük faiz oranı çok cazip gelecek. ING Bank’ın ihtiyaç kredisinde aldığı faiz oranı sadece 1,09. Evet yanlış duymadınız 1,09. Hem de esnek vade seçenekleriyle. Sizde bir ING Bank şubesine uğrayın, bu bayram maddi sıkıntı çekmeyim.

5-Ziraat Bankası

Ziraat Bankası’nın Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi sizlere de cazip gelebilir. Yüzde 1,11 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile bu bayram elinizi oldukça rahatlatacak. Ziraat Bankası müşterilerine 30 bin TL’ye kadar varan miktarda ihtiyaç kredisi vermektedir. Daha detaylı bilgi almak için bankasını herhangi bir şubesine başvurunuz.

6-Halkbank

Halkın Bankası Halk Bank’tan müşterilerine çok cazip bir teklif var. 50 TL’ye kadar 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,13 faiz oranıyla ihtiyaç kredinizi hiçbir teminat göstermeden, size en yakın şubeden alabilirsiniz.

7- Denizbank

Denizbank’tan yüzde 1,30 faiz oranıyla, 48 aya varan vade seçenekleriyle 55 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Hiçbir teminat göstermeksizin kredinizi almak için bankanın en yakın şubesine başvurabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın