Bayram Kredisi Veren Bankalar – 2020

Kovid-19 salgını ile ülkece mücadele ettiğimiz bu hassas dönemde bayrama da sayılı günler kaldı. Mahzun geçen bir Ramazan ayının ardından yine alışık olmadığımız bir bayram geçirmeye hazırlanıyoruz. Artık çok yaklaşan bayram ile bankalar da Bayram Kredisi Kampanyaları ‘nı duyurmaya başladılar. Bayram Kredileri nakite ihtiyaç duyan herkese avantajlı kredi olanakları sunuyor. İşte o Bayram Kredisi Veren Bankalar – 2020 ve yepyeni kredi kampanyaları..

Bayram Kredisi Veren Bankalar – 2020

Korona virüs ile mücadele döneminde birçok kişi işinden ayrılmak zorunda kaldı, işine gidemedi ya da gelirini kaybettiler. Bazı küçük işyerleri ve işletmeler işlerini tamamen durdurmak zorunda kaldı. Faaliyetlerini durdurmayanlar ise işlerini olabildiğince yavaşlattılar. Bu da şüphesiz önemli bir kesimde gelir kaybına neden oldu. Bu konuda hükümet önemli destekler sağlasa da nakit ihtiyacı olan pek çok kişi bankalardan kredi kullandı ya da kullanmayı düşünüyor. Bu anlamda bayram kredisi kampanyaları da sunmuş olduğu cazip fırsatlar ile dikkat çekti.

Ramazan Bayramına günler kala bankalar bayram kredisi kampanyalarını bir bir açıklamaya başladılar. Bu kampanyalarda düşük faiz, 60 ay vade, internetten başvuru kolaylığı, 3 ay kredi taksiti erteleme, dosya ve sigorta masrafı desteği gibi pek çok avantajlar sağlanıyor. Şimdi bankaların bayram kredisi kampanyalarına bir göz atalım;

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Vakıfbank,
ING Bank,
Garanti Bankası,
Ziraat Bankası,
Halkbank,
Türkiye Ekonomi Bankası,
İş Bankası,
Denizbank,
Odeabank.

QNB Finansbank Bayram Kredisi – 2020

QNB Finansbank bu yıl Bayram Kredisi kullandıracak. Bayrama özel bir kredi kampanyası hazırlayan QNB Finansbank % 0,89 ‘dan başlayan faiz oranları ile kredi kullandıracak. 3 aya kadar taksit erteleme imkanı da sunan QNB Finansbank ‘tan 60 ay taksitle 15.000 TL bayram kredisi kullandığınızda aylık ödemeniz gereken kredi taksitleriniz 339,88 TL oluyor. Bu kredi için toplamda ise 20.393,22 TL ödeme yapmış oluyorsunuz. Kampanyada 60 aya varan vadelerle 50 bin TL ‘ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi

Bayram Kredisi Kampanyası duyuran bankalardan biri de Vakıfbank.. Vakıfbank Bayram Kredisi ile 3000 TL ile 125 bin TL arasında bayram kredisi kullanabiliyorsunuz. Kredinin aylık faiz oranı yüzde 0,98 olarak belrlenmiş ve maksimum vade 60 ay.. Vakıfbank Bayram Kredisi için bir örnek hesaplama yaparsak şu tabloyu görüyoruz.

BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI Alınacak Ücretler (TL) Maliyet Oranları (%)
Kredi Tutarı Vade(Ay) Faiz Oranı (Aylık) Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Efektif Yıllık Faiz Oranı
50.000 TL 60 Ay % 0.98 1.166,32 TL 250,00 TL %15,3311

ING Bayram Kredisi

ING bu yıl bayram kredisi adı ile özel bir kredi kampanyası oluşturmadı ancak tam bayram öncesine gelen bu günlere özel çok özel bir kredi kampanyası başlattı. ING Bank Cepte Kredi adı ile sunulan yeni kredi kampanyasında aylık kredi faizleri yüzde 0,79 ‘dan başlıyor. Ayrıca krediye cep telefonunuzdan kolayca başvurabiliyorsunuz.

İş Bankası Bayram Kredisi

İş Bankası bu bayram için de özel bir kredi kampanyası hazırladı. İş Bankası ​Anında Bayram Kredisi ile faiz oranı size özel olarak belirleniyor. Kampanyada maksimum 50 bin TL ’ye kadar kredi kullanılabiliyor. İsteyenlere 3 aya kadar taksit erteleme (ödemesiz dönem) olanağı da sunan İş Bankası kredileri maksimum 60 aya kadar vadelendirebiliyor.

Garanti Bankası (Garanti BBVA) Bayram Kredisi

Garanti BBVA Bayram Kredisi kampanyası da açıklanan kredi kampanyaları arasında.. Garanti Bankası Bayram Kredisi kapsamında aylık yüzde 0,99 faiz oranı ile 100 bin TL ‘ye kadar bayram kredisi kullanılabiliyor. Üstelik internetten de kolayca kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Bayram Kredisi

Ziraat Bankası 2020 yılı için henüz bir bayram kredisi duyurmadı. Ancak Ziraat Bankası genel olarak böyle özel kredi kampanyaları duyurmuyor. Ancak bir kamu bankası olmasının avantajlarını kullanan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi taleplerinizde de uygun faiz oranları ve vade seçenekleri sunuyor. Bu nedenle kredi arayışında olanlar Ziraat Bankası seçeneğini de göz önünde bulundurabilirler.

Bayram Kredisi Veren Bankalar - 2020

Halkbank Bayram Kredisi – 2020

Halkbank bayram kredisi kampanyası bu yıl henüz duyurulmadı ancak Halkbank kredileri her zaman avantajlı olmaya devam ediyor. Bu yıl bayram kredisi için özel bir kampanya açıklanıp açıklanmayacağı konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak nakit ihtiyacı olanlar ve henüz bu krediden yararlanmayanlar halen Bireysel Temel Destek Kredisi kullanabiliyorlar. Bu kampanya 6 ay ödemesiz ve % 0,49 oranla kredi kullanma olanağı sağlıyor.

Bayram Kredisi Avantajları Nelerdir ?

  • Bayrama özel kredi taksiti erteleme olanaklarından yararlanabilirsiniz.
  • Özel bir kredi kampanyası yarışı olduğundan kredi faiz oranları normale göre daha düşüktür.
  • Bayram kredisi veren bankaların kredi kampanyalarını karşılaştırabilir, en uygun koşulları kolayca tespit edebilirsiniz.
  • Kampanyalarda dosya masrafı ve diğer pek çok avantaj sunuluyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın