Burgan Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Bayramın yaklaşması ile ihtiyaçlar da artmaya başladı. Artan ihtiyaçlara cevap vermek de zorlaştığı için bireysel ihtiyaç kredilerine başvurular da artıyor. Kimileri bayram ihtiyaçları veya bayram ziyaretleri için nakit ihtiyacına gerek duymakta, kimileri ise bayramı tatil kıvamında geçirebilmek için tatil yörelerini tercih etmektedir. Ne sebeple olursa olsun, ihtiyaç kredisi için bankaların yapmış olduğu ihtiyaç kredilerine bir göz atmakta fayda var.

Her bankanın hazırlamış olduğu bir bayram kampanyası vardır mutlaka. Ancak takip ettiğimiz kampanyalar arasında önemli olan, gözden kaçırdığımız kampanyaların olmamasıdır.

Gelin Tanışalım, Kredinizi Kullandıralım!

Aslında yıllardan beri ülkemizde var olan bir kuruluştur Burgan Bank. Ancak pek çok kişinin henüz yeni tanıştığı bir bankadır. Burgan Bank’ a ait bir kredi kartınız eğer yoksa, siz de Burgan Bank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu bayram Burgan Bank ile iyi bir tanışma fırsatı olabilir. Bayram kredinizi kullanmadan önce Burgan Bank’ ın bayram kredisi kampanyasına bir göz atmakta yarar var.

Burgan Bank bayram kredisi için, size bir de hediyesi vardır. Krediyi bugün çekiyorsunuz ve 3 ay boyunca ödeme yapmıyorsunuz. 3 ay erteleme avantajı ile bayram kredisi, % 1.32’ den başlayan faiz oranı ve48 aya varan vade seçenekleri ile bayram öncesinde sizleri bekliyor. Örnek bir hesaplama yapacak olursak, 10 bin TL kredi çektiğinizi varsayalım. 12 ay vade ile çekmiş olduğunuz kredinin faiz oranı % 1.32 olup, aylık ödeme tutarları 922 TL olacaktır. 10 bin TL’ nizi 18 ay vade ile çektiğinizde % 1.40 faiz oranı ile 648 TL aylık ödeme tutarınız olacaktır. Kredinizi 24 ay vade ile çektiğinizde ise kredi faiz oranınız % 1.46 olup, aylık ödeme tutarınız 514 TL olacaktır. Kredinizi 36 ve 48 ay vade ile de çekseinz yine % 1.46 faiz oranı ile ücretlendirilecektir. Yani 10 bin tl için 36 ay vadede aylık 377 TL ödeme tutarınız olacaktır. 48 ay vadede ise 310 TL aylık ödemeniz olacaktır. Kredi vadesini kısa tutacak kişiler için faiz oranının düşük olması da bankanın sağladığı bir diğer avantajdır. Kredi için belirlenen geçerlilik süresi 01.09.2017 olarak belirlenmiştir.

Krediye başvurabilmek için Burgan Bank’ ın resmi web sitesinden, çağrı merkezinden veya şube aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Burgan Bank kredi başvurusu sms olarak yanıtlanacak ve size ulaştırılacaktır.

Bağlantı Burgan Bank’ ta yer alan kişisel bilgileriniz ya da güncel veriler ile ilgili 8222 sms numarası ile bilgi alabilirsiniz. Burgan Bank sms kredi başvurusu öncesinde, güncel faiz oranlarını takip etmeniz için size iyi bir yol gösterici olacaktır. En kısa sürede siz de gelin Burgan Bank şubelerine hem tanışalım, hem de kredinizi kullandıralım.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın