Burgan Bank Dijital Bayram Kredisi

Burgan Bank bayram ihtiyaçlarınız için çok özel bir bayram kredisi hazırladığını duyurdu. Burganbank Dijital Bayram Kredisi ile tüm bayram ihtiyaçlarınız için bayram kredisi kullanabilir, kredi taksitlerinizi de 3 ay erteleyebilirsiniz. Üstelik banka şubelerine gitmeden internet ya da cepten kolayca kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Burgan Bank Dijital Bayram Kredisi

Burganbank her yıl geleneksel olarak bayram kredisi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Bu yıl için özel olarak hazırlanan bayram kredisi kampanyası ile internet ya da cepten 40.000 TL ‘ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu tutarın üzerindeki kredi taleplerini ise Burgan Bank şubeleri aracılığı ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Burganbank bu yıl Dijital Kredi kanalı aracılığı ile de bayram kredisi kullandıracak. Dijital kanaldan bayram kredisi kullanmak isteyenler oturdukları yerden anında ve kolayca kredi başvurusu yapabilecekler. Cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan anında kredi başvurusu yapabileceğiniz Burganbank Bayram Kredisi ‘nde 60 aya kadar vade tercih edilebiliyor.

Burgan Bank Bayram Kredisi Hesaplama

Burganbank Bayram Kredisi Kampanyası kapsamında kullanılacak krediler için tüm vade ve tutarlarda aylık kredi faiz oranı % 2,39 olarak belirlenmiş. Kampanya kapsamında kullanılacak bayram kredileri için ise kredi tahsis ücreti alınmıyor.

Burganbank Bayram Kredisi kapsamında maksimum tutar olan 40 bin Lira kredinin 60 ay vade ile kullanılması durumunda aylık kredi taksit ödemeleri 1404,69 TL oluyor. Yine aynı vade ile kullanılacak 10.000 TL bayram kredisi için ise ayda 351,17 TL ödeme yapmak gerekiyor.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın