Cebinize Dost İşyeri Kredisi

Kıbrıs’ta ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Kıbrıs İktisatbank’tan çeşitli ticari krediler alabilirler. Peki bankanın sunduğu ticari kredi türler nelerdir? Detaylar haberimizde.

Ticari İşyeri Kredisi

Ticari İşyeri Kredisi ile Kira ödemeyin, işyerinizin taksitlerini ödeyin!

İşyeri, büro, muayenehane, dükkân, mağaza, depo vb. gayrimenkullere sahip olabilmeniz için gereken nakit ihtiyacınızı bu kredi ile karşılayabilirsiniz.

İşyerine kira ödeyen patronları çok sevindirecek fırsat; İktisatbank işyeri kredisi ile çok uygun faiz oranları ile kendi işyerinize sahip olabilirsiniz.

Yeni işyeri satın almak isteyen ve vergi levhası olan tüm ticari işletmeler Kredi Başvurusu yapabilirler. İlgili krediyi sadece yeni işyeri alımlarınız için kullanabilirsiniz.

Ticari Taşıt Kredisi

Ticari Taşıt kredisi, sıfır kilometre ticari araç alımlarınızda yüksek finansman oranları ile özel finansman seçenekleri Kıbrıs İktisat Bankasında.

Ticari Taşıt kredisi, taksit erteleme seçeneği veya dilediğiniz aylar için esnek ödeme imkânı sağlayan taksit atlatma seçeneği ödemelerinizi kolaylaştırıyor.

Rahat ve bütçenize en uygun ödemelerle ihtiyaçlarınızı karşılamak için ticari taşıt krediniz Kıbrıs İktisat Bankasında hazır, size kalan aracınızı seçmek ve bütçe oluşturmak.

Ticari İskonto Kredisi

Ticari çeklerinizi İktisatbank’a getirin, vadesini beklemeden çeklerinizi vadesinden önce anında nakit paraya çevirin.

Gerçek veya Ticari işlemlerden doğmuş olan ve henüz vadesi gelmemiş çek portföyü yüksek hacimli olan ve nakit döngüsü yoğun firmalarda, kısa vadeli nakit ihtiyaçlarının giderilmesinde kolaylık ve esneklik sağlayan kredi türüdür

Vade tarihine kadar olan süreye tekabül eden faiz, komisyon ve bunlar üzerinden yasal kesintilerin düşülmesinden sonra kalan bakiyenin ödenmesine imkan veren nakdi bir kredidir. Vadesi gelmemiş çeklerinizin, beklemeden nakde dönüşmesini sağlar. Çeklerinizin, kaybolma ve takip riskini ortadan kaldırır.

Ticari Eko Kredi

Daha temiz ve yaşanabilir bir çevre oluşması, ısı, ses, güneş enerjisi panelleri, yakıt tasarrufu, su izolasyonu, çatı izolasyonu, gaz dönüşümü, kombi alımı ve mantolama yaptırılması, evlerinizin ısı yalıtımı sağlamak üzere pencere yaptırılmasına ilişkin ihtiyaçlarınızın finansmanını sağlamak Ticari Eko kredi ile artık çok kolay.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için en yakın Kıbrıs İktisat Bankası şubesine uğrayabilir veya Telefon Bankacılığı için 444 4 444 numaralı hattı arayabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın