Cepteteb İhtiyaç Kredisi

 

İhtiyaç kredisi düşük oranlı nakit gereksinimlerinizi karşılamak için kullanılan kredi türüdür. Artık paraya ihtiyacımız olduğu zaman banka şubesine gitmemize gerek kalmayacak çünkü hem kullandığımız miktarı ve başvuru sonuçlarını artık hemen yanı başımızda duran cep telefonunuzdan  indireceğiniz Ceptetep mobil programı, internet şubesi bireysel bankacılık ya da cepteteb.com.tr’den kolayca ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp kullanım miktarları kontrol edebileceksiniz. Başvuru yapıldığı zaman Teb bankası kredi başvurusu sorgulama sekmesinden sizin istediğiniz kredinizin onay durumunu öğrenmiş olursunuz. Teb bankası kredi başvurusu sms bilgilendirmeleri ile siz haberdar edecektir

Kullanım Şartları

 

 

Cepteteb ihtiyaç kredisi alabilmek için alt ve üst sınırlar vardır bunlar en az 1.000 TL, en fazla 20.000 TL arası herhangi bir fiyata başvurabilirsiniz.

Başvurmak için herhangi bir teminat ya da kefile gerek kalmadan sizden istenilen Cepteteb ihtiyaç kredisinin taksitlerini her ay düzenli olarak ödenmesi gerekir.

İhtiyaç kredini 48 aya varan vadelerle aylık hesaplanan ortalama fiyatlara göre ödeyebilirsin.

Kredi taksitlerini yerinizden kalkmadan Cepteteb internet şubesi, Cepteteb mobil uygulaması, Cepteteb destek merkezi ve Teb atmlerinden ödeyebilirsiniz.

Özellikler

 

Teb müşterisi ve Cepteteb kullanıcısı isen ihtiyaç kredisine hemen internet şubesi ve mobil uygulamadan başvurabilirsin. Başvuru alırsanız aldığınız krediyi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Eğer Teb müşterisi değilseniz web siteden Cepteteb ihtiyaç kredisine başvurma hakkınız vardır. Cepteteb kredi başvuru sonucu onaylanırsa destek masamız sizi ulaşır ve size uygun olan bir gün ve istediğiniz yer ve zamanda buluşup kolayca kredi işlemlerinizi bireysel müşteri danışmanımız ile kolayca halletmiş olursunuz. Başvuru sonucunu öğrenmek için arama motoruna Teb bankası kredi başvuru sorgulama yazmanız yeterli olacaktır. Ayriyeten kredi ödeme ve kredi başvurusu yaparken de mobil uygulama, destek merkezi, yada internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu yaparsanız daha avantajlı faiz fırsatları yakalayabilirsiniz.

 

Kredi Çekebilmek İçin Gerekli Şartlar

 

18 yaş ve üzeri olmanız gerekir.

Bankadan daha önce çektiğiniz kredileri zamanında ödemiş olmanız gerekir. Kısaca ödeme geçmişinin düzenli olması

Kredi notunuzun iyi olması.

Yukarıdaki maddeleri sizde uyguladıysanız yada ilk defa kredi çekecekseniz hemen Cepteteb internet şubesi, Cepteteb mobil uygulaması, Cepteteb destek merkezinden hemen ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz

Gerekli Evraklar

 

 

Kimlik belgesi

Bordo ve ya maaş yazısı ( sadece maaşlı çalışanlar için)

Serbest meslek sahipleri ve şirket sahipleri ise ticaret sicil gazetesi yada vergi levhası gereklidir.

Ücretlendirme

 

Örneğin 5.000 Türk lirası bir ihtiyaç kredisi çekip 24 ay vade ve aylık %1.29 faiz uygulanırsa;

Geri ödeyeceğimiz kredinin toplam tutarı: 6,024,38 TL

Aylık taksit tutarı: 251,01 TL

Kredi tahsis ücreti: 0,00 TL

Sigorta masrafı: 84,00

Yıllık maliyet oranı/Efektif yıllık faiz oranı: %20,2424

Yıllık toplam faiz oranı: %15,48


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın