Citibank Ağız ve Diş Sağlığı Kredisi

 

.

Citibank oldukça yoğun geçirdiğimiz hayatımızda özellikle ihmal etmememiz gereken sağlığımız konusunda ciddi bir adım atarak Ağız ve Diş Sağlığı Kredisi’ni kullanıma sundu. Gülümseten Ağız ve Diş Sağlığı Kredisi sloganı ile duyurulan kampanya ile Citibank ağız ve diş bakımımız için gerekli finansmanı bizlere kolaylıkla sağlıyor.  Böylece bir çoğumuzun ihmal ettiği ve ertelediği ağız sağlığı ve bakımımızı ertelememize de gerek kalmayacak.

.

Sağlık ihmal edilmez ve ertelenmez biliyorsunuz. Bugün küçük problemleri göz ardı edersek yarın karşımıza çok daha büyük sorunlar ve sağlık sıkıntıları olarak karşımıza tekrar çıkacaklardır. Bu nedenle ağız ve diş sağlığımızı ihmal etmeden tedavi giderleri konusunda sıkıntılarımız varsa gerekli finansmanı da Citibank Ağız ve Diş Sağlığı ile sağlayarak hemen tedavimize başlayalım.

.

Citibank ayrıca Ağız ve Diş Sağlığı Kredisi kullanan herkese tüm sağlık hizmetleri için Jinemed Hastaneleri’nden özel indirim fırsatları da sunuyor. Citibank’ın Ağız ve Diş Sağlığı Kredisi hakkında daha detaylı bilgilere Citibank şubelerinden ulaşabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2012

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın