Deniz Bank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi Nasıl Kullanılır?

Farklı banka ürünü seçenekleri ile müşterilerine bankacılık hizmeti sunan ülkemiz öncü bankalardan olan Deniz Bank müşterilerine bankacılık ürünlerinin kullanımında farklı kolaylıklar sağlayarak banka kredi ürünü kullanımlarını daha avantajlı hale getirmektedir. Bu şekilde banka kredi ürünü kullanım oranlarını arttırmayı amaçlayan banka tarafından müşterilerine sunulan bir avantaj ise banka üzerinden verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatları ile ilgili olarak sunulan ödeme talimatı verilmesi durumunda müşterilerine sunulan masrafsız ve sıfır faizli kredi seçeneği olarak ifade edilebilmektedir. Banka tarafından en az iki adet otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine sunulan 12 aya kadar vade süreli ve masrafsız olarak 1000 TL tutarında anında kredi seçeneği bireysel müşterilerine ilişkin olarak sunulmaktadır. 0 faizli kredi veren bankalar son dönemlerde banka kredi ürünü seçeneklerinde kişiler arasında bu kredi ürünü seçeneklerinin tercih edilmesinde en önemli etken banka kredi ürünlerinde faizsiz kredi seçenekleri olarak ifade edilebilmektedir. Banka tarafından sunulan bu kredi seçeneğinden faydalanmak isteyen müşteriler banka şubelerine giderek banka kredi ürünü seçenekleri ile ilgili olarak bilgi alarak kredi başvurularını bankaya iletebilmektedirler.

Deniz Bank Faizsiz Kredi Seçeneği

 

 

Kişilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulan farklı kredi ürünü seçenekleri bankacılık sektörü içerisinde bankalar arasında bir rekabete yol açmıştır. Buna paralel olarak bankalar farklı banka ürünü seçeneklerine yönelik olarak belirledikleri banka kredi ürünü şartlarında yaptıkları avantajlı düzenlemeler ile banka kredi ürünü seçeneklerinin kullanım oranlarını arttırmayı amaçlamaktadırlar. Bu çerçevede Deniz Bank tarafından müşterilerine sunulan acil nakit ihtiyaçlarına yönelik olarak otomatik ödeme talimatlarında 1000 TL’ye kadar faizsiz kredi seçeneği olarak ifade edilebilmektedir. Deniz Bank otomatik ödeme talimatı verme işlemleri sonrasında müşteriler 1000 TL tutarında faizsiz ve masrafsız kredi seçeneklerini kişiler banka üzerinde bulunan taksitli kredili mevduat hesapları üzerinden otomatik ödeme talimatlarını verdikten sonra anında kullanabilmektedirler. Bu kredi seçeneğinden daha öncesinden banka üzerinden otomatik ödeme talimatı olan müşteriler yararlanamaz. Bu kampanya yeni otomatik ödeme talimatı verecek olan müşterilerin kullanabilecekleri kredi ürünü seçeneklerine yönelik olarak banka tarafından mevcut ya da yeni müşterilerine sunulan bir banka ürünü seçeneği olarak ifade edilebilmektedir.

Deniz Bank Kredi Ürünü Kampanyaları

 

 

Bankalar belirli dönemlerde mevcut müşterilerine daha uygun koşullarda hizmet sağlamak ya da yeni müşteriler kazanmak amacı ile farklı ihtiyaçlara yönelik olarak banka ürünü seçeneklerinde farklı kampanya avantajlarını müşterilerine sunmaktadırlar. Otomatik ödeme talimatı kampanyaları 2017 Deniz Bank tarafından müşterilerine sunulan otomatik ödeme talimatlarında anında kredi seçeneklerinde verilen otomatik ödeme talimatlarının 12 ay taahhütlü olması gerekmektedir. Bu kampanyadan sadece bireysel müşteriler bir defaya mahsus olarak yaralanabilmektedirler. Sizlerde banka tarafından sunulan bu kredi seçeneğinde faydalanabilmek için banka şubelerine giderek işlem yapabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın