Denizbank Konut Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredisi düşük oranlı nakit gereksinimlerinizi karşılamak için kullanılan kredi türüdür. Artık paraya ihtiyacımız olduğu zaman banka şubesine gitmemize gerek kalmayacak çünkü hem kullandığımız miktarı ve başvuru sonuçlarını artık hemen yanı başımızda duran cep telefonunuzdan indireceğiniz Denizbank mobil programı, internet şubesi bireysel bankacılık ya da Denizbank.com.tr’den kolayca ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp kullanım miktarları kontrol edebileceksiniz.

Başvuru yapıldığı zaman Denizbank bankası kredi başvurusu sorgulama sekmesinden sizin istediğiniz kredinizin onay durumunu öğrenmiş olursunuz. Denizbank konut kredisi başvurusu,  ise %1,59 dan başlıyor

Kullanım Şartları

* Denizbank bankasından ihtiyaç kredisi alabilmek için alt ve üst sınırlar vardır bunlar en az 1.000 TL, en fazla 100.000 TL arası herhangi bir fiyata başvurabilirsiniz.

* Başvurmak için herhangi bir teminat ya da kefile gerek kalmadan sizden istenilen Denizbank bireysel ihtiyaç kredisinin taksitlerini her ay düzenli olarak ödenmesi gerekir.

*ihtiyaç kredini 48 aya varan vadelerle aylık hesaplanan ortalama fiyatlara göre ödeyebilirsin.

*Kredi taksitlerini yerinizden kalkmadan Denizbank internet şubesi, Denizbank mobil uygulaması, Denizbank destek merkezi ve Denizbank atm. lerinden ödeyebilirsiniz.

Özellikler

Dkenizbank müşterisi isen ihtiyaç kredisine hemen internet şubesi ve mobil uygulamadan başvurabilirsin. Başvuru alırsanız aldığınız krediyi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Eğer Denizbank müşterisi değilseniz web siteden Denizbank bireysel ihtiyaç kredisine başvurma hakkınız vardır Denizbank bireysel ihtiyaç kredi başvurunuz onaylanırsa destek masamız sizi ulaşır ve size uygun olan bir gün ve istediğiniz yer ve zamanda buluşup kolayca kredi işlemlerinizi bireysel müşteri danışmanımız ile kolayca halletmiş olursunuz.

Başvuru sonucunu öğrenmek için arama motoruna Denizbank bankası kredi başvuru sorgulama yazmanız yeterli olacaktır. Ayriyeten kredi ödeme ve kredi başvurusu yaparken de mobil uygulama, destek merkezi, ya da internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu yaparsanız daha avantajlı faiz fırsatları yakalayabilirsiniz.

 

 

Kredi Çekebilmek İçin Gerekli Şartlar

Gelelim Denizbank konut kredisi yapılandırma sorusuna

*18 yaş ve üzeri olmanız gerekir.

*Bankadan daha önce çektiğiniz kredileri zamanında ödemiş olmanız gerekir. Kısaca ödeme geçmişinin düzenli olması

*Kredi notunuzun iyi olması.

Denizbank konut kredisi için gerekli belgeler, Yukarıdaki maddeleri sizde uyguladıysanız ya da ilk defa kredi çekecekseniz hemen Denizbank internet şubesi Denizbank mobil uygulaması, Denizbank destek merkezinden hemen ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz

Gerekli Evraklar

* Kimlik belgesi

* Bordo veya maaş yazısı

*Serbest meslek sahipleri ve şirket sahipleri ise ticaret sicil gazetesi ya da vergi levhası gereklidir.

Ücretlendirme

Örneğin 5.000 Türk lirası bir ihtiyaç kredisi çekip 24 ay vade ve aylık %1,84 faiz uygulanırsa;

*Geri ödeyeceğimiz kredinin toplam tutarı: 6,495,38 TL

*Aylık taksit tutarı: 270,01 TL

*Kredi tahsis ücreti: 0,00 TL

*Sigorta masrafı: 75,00

*Yıllık maliyet oranı/Efektif yıllık faiz oranı: %30,6824

*Yıllık toplam faiz oranı: %15,48

Denizbank konut kredisi yapılandırma işlemi yaptık ama bu işlemler alınan kredi miktarına göre değişiyor yani belirli bir faiz oranı yok denebilir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın