Denizbank Ortak Mortgage Kredisi 2017 Nedir?

Mortgage Kredisi Nedir? :

İpotekli Konut Kredisi olarak da bilinen Mortgage Kredisi; taşınmaz malların ipotek altına alınması şartıyla verilen bir kredi türüdür. Ödemelerin tamamı yapıldığı zaman konut üzerindeki ipotek kalkar. Vadeleri genellikle çok uzundur. Konut sahibi olmak isteyen herkesin başvurabiliceği, bir çok banka tarafından tüketicilere sunulmuş bir kredi türüdür. Mortgage kredisinin ev, ofis ya da işyeri, arsa, inşaat ve refinansman gibi birçok çeşidi mevcuttur.

Mortgage kredisi için konut ya da taşınmaz malın üzerine konulan ipotek, vade sonuna kadar bankalar bu mala el koyma yetkisine sahiptir. En uygun Mortgage kredisi için en düşük masraf ve faiz oranı veren bankayı avantajlı olacaktır. Bu şartlara bakarak, bankaların yaptığı kampamyaları takip ederek Mortgage Kredinizi alabilirsiniz.

 

 

Mortgage kredisi nedir ; taşınmaz malın bulunması, taşınmaz malı satın almak isteyen tüketicinin bankaya başvuru yapması ve banka tarafından taşınmazın değer tespiti, tüketicinin gelir bilgilerinin doğrulanması gibi araştırmaları yaptıktan sonra uygun şartlarda banka tarafından tüketiciye verilir. Belirlenen ödeme koşulları ve vade sona erdiğinde taşınmaz tüm yetkilerini mal sahibine teslim eder. Krediyi almak isteyen tüketicinin düzenli geliri ve kredi notu da kredinin alımı konusunda önem teşkil etmektedir.

Denizbank Ortak Mortgage Kredisi’nin Avantajları :

Denizbank ortak mortgage kredisinin avantajları nelerdir diye merak ediyorsanız; Yenilikçi finansal çözümler sunan Denizbank; ister yatırım, ister oturum amaçlı ortak tapulu kişilere özel avantajlı Ortak Mortgage Kredisi’ni hayata geçirdi. Minimum 2, maksimum 4 kişi ortak olak şartı ile verilen Mortgage Kredisi’nde ortaklar kendilerine göre farklı vadedelerde öödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Denizbank Ortak Mortgage Kredisi vade seçenekleri ; Denizbank ortak mortgage kredisi 300 aya kadar vade seçeneği sunuyor. 120 aya kadarki vadelerde yüzde 1.29, 121 ay ve vade üzerinde olan vadelerde ise yüzde 1.39 oranında uygulanır. Denizbank tarafından tahsil edilecek toplam ücret ise 1.350,00TL civarındadır.

 

 

Siz de kira öder gibi kendi evinize sahip olmak isterseniz; sizinle birlikte ortak olarak satın alabiliceğiniz ev artık hayal değil. Size en yakın Denizbank şubelerinden, Denizbank mobil internet bankacılığından veya Denizbank internet bankacılığından Denizbank Ortak Mortgage Kredisi’ne başvurabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın