Denizbank Özel Oranlı Twitter Kredisi Nasıl Kullanılır?

Her geçen gün giderek gelişen ve bu gelişimine büyük bir hızla devam eden bankacılık sektörü her gün başka bir yenilik ile karşımıza çıkmaktadır. Online olarak biz çok kanaldan kredi başvurusu yapmak gayet basit bir hal almıştır ve ülkemizde insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Online olarak internet üzerinden başvuru imkanı sağlayan bankalardan biri olan Denizbank’ın yeni hzmeti olan , ile bankacılık sektöründe kredi alanında köklü bir değişikliğe imza atmıştır. Bankacılık sektöründe çığır açan bu yeni uygulama ile avantajlı faiz oranları üzerinden Twitter’dan çok kolay bir şekilde krediye başvurabilirsiniz. Twitter’dan kredi başvurusu yapma imkanı sağlayan DenizBank bu yeni kredi ürünü ile müşteri deneyiminde mükemmellik ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Denizbank Twitter Kredisi Nasıl Alınır?

Twitter aracılığı ile DenizBank’tan Twitter kredisi almak sandığınızdan çok daha basit. Denizbank Twitter kredisi nasıl alınır diye merak edenler için yazımızın devamında gerekli bilgiler yer almaktadır. Twitter üzerinden özel faiz oranları ile kolay bir şekilde kredi almak için sadece bir direkt mesaj yollamanız yeterlidir. Twitter üzerinden kredi başvurusunda bulunmak için öncelikle bir Twitter hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Yoksa basit bir şekilde bir Twitter hesabı edinebilirsiniz. Daha sonra Twitter üzerinden @DenizKredi sayfasını takip etmeniz gerekmektedir. Bunun ardından otomatik olarak @DenizKredi sayfası sizi takip etmeye başlayacaktır.

@DenizKredi hesabının sizi takip etmesinin ardından Twitter üzernden direkt mesaj yolu ile Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve kullanmakta olduğunuz cep telefonu numaranızı @DenizKredi hesabına yollamanız gerekmektedir. Kredi başvurunuz artık işleme alınmıştır. Gayet basit olan bu işlemleri yaptıktan sonra geriye sadece başvurusunu yaptığınız Denizbank Twitter kredisinin sonuçlanmasını beklemek kalmaktadır. Yapmış olduğunuz Denizbank Twitter kredisi başvurunuzun sonucu çok kısa bir süre içerisinde başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz kullandığınız cep telefonu numarasına SMS olarak bildirilecektir.

Denizbank Kredi Başvuru Şartları?

Denizbank Twitter kredisine başvurmak için bankanın belirlemiş olduğu genel Denizbank kredi başvuru şartları mevcuttur. Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması için bu şartlara sahip olmak gerekmektedir. Kredi notu yeterli olmayan veya banka tarafından riskli olarak görünen kişilerin yapmış olduğu başvuruları Denizbank sebep göstermeksizin olumsuz olarak değerlendirebilir.

Denizbank Twitter üzerinden başvuru kabul ettiği Denizbank Twitter kredisi için 55 bin Türk Lirası üst limit koymuştur. Kredi için maksimum vade suresi 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca DenizBank bir defaya mahsus kredi tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu kredi tahsis ücreti ne vergiler dahil değildir. Denizbank tarafından ihtiyaç duyulması halinde kefil isteme veya ek belge isteme durumu olabilir. Kredi başvurusunda onay esnasında son karar Denizbank’a aittir. Banka uygun gördüğü takdirde faiz oranını da değiştirme hakkına sahiptir. Bu şartları taşıyan ve kabul eden herkes Denizbank kredi başvurusu yapabilir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın