Denizbank Taşıt Kredisi İle Hayallerinizdeki Taşıta Kavuşun

Denizbank taşıt kredileri hem sıfır km. araçlar için hem de 2. el araçların finansmanı için talep edilebilmektedir. 48 aya kadar vade ile uygun taksit ve faiz oranları ile taşıt kredi kullandıran Denizbank başvuruları şube dışında mobil bankacılık uygulaması ve internet şubesinden de almaktadır. 48 ay maksimum vade ile kullandırılan krediler sabit, eşit veya esnek taksit ödeme planları ile yapılandırılabilmektedir.

 

 

Başvuru ile birlikte kredi onaylandığı takdirde kredi tahsis ücreti kredi tutarının % 0.5’i olarak hesaplanmaktadır. Banka kasko kendileri tarafından yapıldığı takdirde ayrıca faiz indirimi uygulayabilmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Hayallerindeki arabaya sahip olmak isteyenler, ayağımı yerden kessin diyenler ve en nihayetinde iş amaçlı kullanmak isteyenlere uygun faizli ve ödeme planlı kredi seçeneği sunan Denizbank başvuru esnasında bireysel tüketicilerden gelirlerini belgelemelerini talep etmektedir. Müşterilerine hem şubelerden hem de online ve mobil bankacılık üzerinden başvuru imkânı vermektedir. Denizbank müşterisi olunmadığı takdirde de online ve mobil başvuru kolaylığı sağlanmaktadır. TC kimlik numarası ile yapılan ön başvuru neticesinde kredi notu uygun ise şubelerden bireysel destek kredisi başvuru formu almak üzere bankaya davet edilen tüketicilerin başvuruları alınmaktadır.

Denizbank Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Denizbank taşıt kredi başvurusu ön onaydan geçtikten sonra banka şubelerinden temin edilecek veya müşterisi olunduğu takdirde internetten doldurulacak başvuru formu ile başvuru yapılmaktadır. Ancak kredi onaylandığı takdirde ıslak imzalı bireysel başvuru formu muhakkak banka tarafından talep edilmektedir.

 

 

1) İmzalı ve güncel bilgiler ile doldurulmuş bireysel kredi başvuru formu

2) Nüfus cüzdanı

3) Gelirleri belgelemek için ücreti çalışanlardan maaş bordrosu veya şirketin imza sirküleri ile birlikte şirket antetli kağıdına yazılmış kaşeli imzalı maaş yazısı, işyeri sahiplerinden ise son 3 yıllık vergi levhası talep edilmektedir.

Bankanın sunduğu taşıt kredileri bireysel krediler kapsamında kullandırılmakta olup şahısları adına değil de işletmeleri adına kredi alacak olanlar ticari taşıt kredilerine başvuru yapmak durumunda kalmaktadırlar. Ticari krediler kapsamında kullandırılan kredilerin başvuru koşulları ve ödeme seçenekleri ise bireysel taşıt kredilerinden farklıdır.

Banka tüm bu belgeler dışında gerekli gördüğü durumlarda ek belgeler de talep edebilmektedir. Bunlar çoğunlukla ikamet belgesi ve/veya son üç aya ait elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturası, gelirleri belgeleyen ilave dokümanlar olabilmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank taşıt kredileri nasıl alınır ; 48 aya kadar vade ve taksit seçenekleri ile taşıt kredisi kullandıran banka sıfır km. araçlarda kredi onay aşamasında muhakkak proforma fatura talep etmektedir. 1. el araçların kredilendirilmesinde fatura tutarının ilk 50.000 TL si için %70 oranında kredilendirme yapan banka, faturanın 50.000 TL yi geçen kısmı için %50 oranında kredilendirme yapmaktadır. İkinci el araçlarda da kasko bedeli üzerinden aynı kategorizasyona giden Denizbank 50.000 TL ye kadar %70, üzerini aşan tutarların ise %50 sini kredilendirmektedir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın