Dosya Masrafsız, Kefilsiz Kredi Net

 

.

HSBC Bank “Kredi Dediğin Net Olur” sloganı ile duyurduğu reklam kampanyası Kredi Net’i yeniden kullanıma sundu. Kredi Net Kredi Kampanyası ile sabit taksitlerle kredi kullanabiliyorsunuz ve kredi taksitleriniz sonradan artmıyor.  Bankanın reklam spotunda kullandığı Kredi Dediğin Net Olur, Taksitleri Sonradan Artmaz” sloganı da aslında Kredi Net Kampanyasını anlatmaya yetiyor.

.

HSBC Bank’ın Dosya Masrafsız ve Kefilsiz olarak kredi kullandırdığı Kredi Net Kredi Kampanyası kapsamında 30.000 Lira’ya kadar krediyi 36 aya varan vade seçenekleri ile kullanabiliyorsunuz. Kampanya’da aylık faiz oranı da % 1,18 olarak belirlenmiş. Örmek Ödeme Tablosuna baktığımızda 24 ay vadeli 10 bin TL kredi kullandığınızda aylık ödemelerinizin 494 TL olarak gerçekleştiğini görüyoruz.

.

HSBC Bank’ın Kefilsiz olarak kredi kullandırdığı, dosya masrafı almadığı ve sabit taksitlerle kredi geri ödemesi imkanı sunduğu Kredi Net Kampanyası 15 Mart 2013 tarihine kadar geçerli olup, kampanya hakkında daha detaylı bilgilere HSBC Bank şubelerinden ulaşabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın