Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Günümüzde birçok insan nakit ihtiyacı duyuyor. Bu amaçla bankalardan çekilen kredilerde ödeme tablosuna yasal olmamasına rağmen bankalar dosya masrafını da ekliyor. Önce dosya masrafsız kredi nedir bunu açıklayalım. Dosya masrafsız kredi veren bir bankadan kredi çektiğinizde bankanın çekeceğiniz kredi için karşınıza geri ödemeniz için çıkaracağı ödeme tablosunda kredi tahsis ücreti uygulanmadığını ayrıca istihbarat ve haberleşme için de masraf uygulamadığını görürsünüz. Bu çeşit kredide, kredi tutarının bankadan kredi çeken müşterisine net hiç bir masraf çıkarılmadan ödendiğini görürsünüz. Dosya masrafsız kredi alabilmek için masrafsız kredi veren kampanyaları bilmeniz gerekmektedir. Bu kampanyalar için bankaya gidip başvurarak dosya masrafsız krediden yararlanabilirsiniz. Sizin için bütün bankaların kampanyalarını araştırıp dosya masrafsız kredi veren bankaları bulduk ve bu kredilerin genelde masrafsız kredi kampanyası adı altında verildiğini gördük. Kredi masraflarının bulunmadığı ve sadece faiz oranının uygulanıp başka herhangi bir gider bulunmayan bu kampanyalar şöyle:

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

Ziraat bankası tarafından müşterileri için sunduğu bu kampanyada herhangi bir komisyon alınmamaktadır ve bunun yanında tahsis ücreti de ödemek zorunda kalmayacaksınız.Ayrıca istihbarat ve haberleşme masrafının da kesilmediği bu kampanyada kredi faiz oranları yüzde 1.26 ‘dan başlatılmaktadır.Çektiğiniz kredi miktarı size hiçbir kesinti yapılmadan ödeniyor bu kampanyada.Bu kampanya dahilinde sadece uygulanan faiz oranlarının aylık olarak geri ödemesini yapıyorsunuz ve başka hiçbir masraf çıkarılmıyor.Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisine başvurular banka şubelerinden alınıyor.

Denizbank Masrafsız ve Faizsiz Kredi Kampanyası

Denizbank müşterileri için sunduğu bu kampanyada 1.000 Lira kredi kullandırıyor.Üstelik bu kredide faiz alınmamasının yanında masraf ödemek zorunda da kalınmıyor.Müşterinin bu krediden yararlanması için Denizbank müşterisi olma zorunluluğu bulunuyor ve 2 fatura talimatı verdiği takdirde 12 aya varan kredi anında hesabında oluyor.İki otomatik ödeme talimatı hesaptan ya da kredi kartından verilebiliyor.Başvurular Denizbank şubelerinden alınıyor.

QNB Enpara Masrafsız Kredi

QNB Enpara ile masrafsız kredi kampanyası sunuyor.Masrafsız olan kredide sigorta masrafı da bulunmuyor.Yüzde 1.35’den yüzde 1.43 ‘e kadar olan faiz oranları uygulanıyor.Peki Enpara’dan dosya masrafsız kredi nasıl alınır ?Şubeye gitmeden başvurabiliyorsunuz.Öncelikle Enpara müşterisi olmalısınız.İnternet ya da cep şubesine girerek sadece bir adımla masrafsız krediye başvurabiliyorsunuz.1.000 Lira ile 30.000 Lira arasında kredi çekebileceğiniz kampanyada faiz oranları taksit sayısına göre belirleniyor. Kredi başvurunuz onayladığında anında para hesabınıza aktarılıyor.

Şekerbank Emekli Maaş Müşterisine Özel Masrafsız Kredi

Bu kampanyada emekliler, maaşlarını Şekerbank’ a taşıdıkları takdirde dosya masrafsız 3 ila 48 aya kadar vade seçenekleriyle 50.000 Liraya kadar kredi çekebiliyor. Yüzde 1.28 faiz oranı uygulanan kredide tahsis ücreti ödemek zorunda kalınmıyor.

Şekerbank emekli maaş müşterileri için yaptığı kampanyada havale ve EFT’lerden de masraf kesmeyip bu müşterilerine hesap işletim ücreti muafiyeti getirmiş.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın