E-Devlet’ten Sosyal Yardım Başvurusu Başladı

E-Devlet’ten sosyal yardım başvurusu başladı. 1000 TL sosyal yardımlardan bu güne kadar yararlanamayanlara müjdeli haber Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ‘tan geldi. Sosyal yardımların ikinci aşamasında daha önce yardım alıp, geçtiğimiz dönemde 1000 TL yardım almayanlara 1000 TL yardımlar yapılmaya başladı. Üçüncü aşamada ise daha önce hiç yardım almamış ama şu an ihtiyacı olan herkese yardım yapılacak.. Yardımlar için E-Devlet üzerinden başvuru yapılması gerekiyor. İşte tüm detaylar..

E-Devlet’ten Sosyal Yardım Başvurusu Başladı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, E-Devlet sistemi üzerinde Pandemi Sosyal Destek Program modülü üzerinden talep bazlı 3. Faz başvurularının başladığını duyurdu. Peki faz başvuruları nereden yapılır?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, E-Devlet’te Pandemi Sosyal Destek Program modülü üzerinden talep bazlı 3. Faz başvurularının başladığını duyurdu.

Kimler 1000 TL Sosyal Yardım Başvurusu Yapabilir?

Daha önce sosyal yardım almayan ancak mevcut salgın hastalık nedeni ile gelirini kaybeden herkes 1000 TL sosyal destek başvurusunda bulunabiliyor. İşini kaybeden işçiler, gündelik çalışıp şu an gelir sahibi olmayanlar, işyerini kapatıp zor durumda olan esnaf ve diğerleri.. Yani şu anda geliriniz yoksa ve bu yardıma ihtiyacınız varsa siz de sosyal yardım başvurusunda bulunabiliyorsunuz..

1000 TL Sosyal Destek Yardım Başvurusu Nereden Yapılır?

Sosyal yardımlaşma paralarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı amaçlayan uygulamada 3. aşama başvuruları başladı. Vatandaşlar E-Devlet üzerinden ilgili adrese müracaat edilerek başvuru oluşturabilecekler. YARDIM BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

1000 TL Sosyal Destek Yardım Başvurusu Nereden Yapılır


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın