Emekli Maaşı Alanların Kredisi Hazır

Emekli maaşını Şekerbank’tan alanlar için uygun vade ve faiz oranı ile kredi kullanma imkânı. Krediden faydalanmak isteyen vatandaşlar emekli maaşını Denizbank’a taşıması yeterli. Bankadan emekli maaşını alan tüm müşteriler Emekli maaşı kredisinden faydalanabilir.

Emekli Kredisi Özellikleri

50.000 TL’ye varan kredi limiti.

60 aya varan uzun vade seçenekleri.

%1,59’dan başlayan düşük faiz oranları.

Banka kredi tahsis ücreti adı altında herhangi bir bedel talep etmiyor.

Şekerbank Emekli Kredisi Hesaplama

Örneğin, bankadan 24 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanmanız halinde aylık 523 TL taksitler ödeyerek 24 ay sonunda bankaya toplam 12,557 TL geri ödersiniz. Hesaplayınca oldukça uygun kredi verildiği kolaylıkla anlaşılıyor. Sizde bu uygun kredi imkanından faydalanmak istiyorsanız eğer hemen Şekerbank’a emekli maaşınızı taşıyın. Ek olarak hesaplamada sigorta gibi ücretler hesaplanmamıştır.

Ayrıca emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan ve en az 3 yıl kalma sözü veren müşterilere ilk maaşının ardından 450 TL değerinde nakit hediye veriliyor. Ayrıca SGK emekli maaşını ilk kez Şekerbank’tan alan müşteriler 2 otomatik fatura ödeme talimatı ve kredili mevduat hesabı açtırmaları halinde 150 TL değerinde nakit hediye alabiliyor. Yani emekli maaşını Şekerbank’tan alanlar toplam 600 TL nakit hediye alabiliyor.

Emeklilere Tanınan Diğer Ayrıcalıklar

Bankadan emekli maaşını alan müşteriler sınırsız sayıda ücretsiz olarak havale ve EFT yapabilir.

Bankanın ATM’lerinden ücretsiz limit üstü nakit çekim imkânı sunuluyor.

Emekliler diğer tüm banka ATM’lerinden ücretsiz olarak maaş hesabına erişebilir ve nakit çekimi yapabilir.

Emekli maaşını Şekerbank’tan alanlardan hesap işletim ücreti alınmıyor.

Bankanın şubelerine giden emeklilere sıra önceliği tanınıyor. Bu sayede sıra beklemeden kısa sürede işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Ayrıca Şekerbank’tan emekli maaşını alan müşteriler, emeklilere özel 444 0 344 destek hattını arayarak her türlü konuda bilgi ve destek alabilirler.

Dileyen emekli müşteriler talep etmeleri halinde maaşları banka kuryesi tarafından evinde teslim alabiliyor.

Daha detaylı bilgi ve destek için en yakın Şekerbank şubesine gidebilir veya bankanın müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın