Emeklilere Özel Kredi Garanti’de

Garanti Bankasından tüm emeklilere 48 aya varan vadelerle avantajlı kredi kullanma fırsatı! Üstelik emekli maaşınızı Garanti Bankasına taşımanız halinde 450 TL’ye varan emekli maaş promosyonu fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Yanlış duymadınız emekli maaşınızı Garanti Bankasına taşımanız durumunda 450 TL hediye veriliyor. Garanti Bankası emeklilere hem kredi çekme hem de 450 TL değerinde promosyon alma şansı veriyor. Peki promosyon almak için neler yapmak gerekiyor, şartları nelerdir?

Emekliye 450 TL Promosyon

1 Ağustos 2017’den itibaren, yeni emekliler (Emekli Sandığı, SSK ve BAĞ-KUR) ilk maaş ödemelerini ve varsa emekli ikramiyelerini almak için Garanti’yi seçebiliyor. Üstelik hem yeni emekliler hem de emekli maaşını Garanti’ye taşıyanlar 450 TL’ye varan promosyona ek olarak, kolay ve hızlı bankacılık hizmetlerinden faydalanabilecek. 1.000’e yakın Garanti şubesinden ve 4.500’ü aşkın Paramatik’ten emekli maaşınızı kolayca çekebilmeniz için, sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın Garanti Bankası şubesine uğramanız yeter.

Garanti Bankası Emekli Müşterilerine Özel Ayrıcalıklar

Emekli maaşını Garanti Bankasına taşıyan emekliler 450 TL’ye varan emekli maaş promosyonundan faydalanabilir.

Paramatiklerde emekliler için hazırlanan özel menüyle bakiyenizin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekebilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti ödemezsiniz.

SGK emeklilerine özel kredi fırsatı! Emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz destek, oto ve Mortgage kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Emeklilere Özel Kredi Özellikleri

48 aya varan vade seçenekleri.

%1,59’dan başlayan düşük faiz oranları.

25.000 TL’ye varan kredi tutarları.

Düşük sigorta ve vergi dahil ücretleri.

Emekliye Özel Kredi Başvuru Kanalları: krediye başvurmak için Garanti Bankası şubelerine gitmeniz gerekiyor.

Garanti Bankası Emeklilere Özel Kredi Hesaplama

Bankadan 10, 15 ve 25 bin TL emekli kredisi kullanabilirsiniz. Biz örnek olarak 10 bin TL kredi tutarını kullanmanız halinde bankaya ne kadar geri ödeme yapacağınızı hesapladık.

48 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi: %1,79 faiz oranı uygulanıyor. 50 TL kredi tahsis ücreti alınmakta. Ayrıca 178 TL sigorta ve vergi dahil ücretler alınıyor. Aylık taksit tutarınız 336 TL tutarında. 48 ay sonunda bankaya toplam 16.356 TL geri ödeme yaparsınız. Görüldüğü gibi Garanti Bankası tarafından emeklilere oldukça cazip kredi verilmekte.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın