En Avantajlı Bayram Kredisi Veren Bankalar – 2019

Bir bayrama daha sayılı günler kaldı ve bayram ihtiyaçları için bayram kredisi kampanyaları da açıklanmaya başladı. Bankaların bayrama özel olarak hazırlamış oldukları bayram kredileri ile tüm bayram ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Peki açıklanan kredi kampanyaları arasında hangi bayram kredisi daha uygun? Hangi banka hangi koşullarla bayram kredisi kullandırıyor? İşte en avantajlı bayram kredisi veren bankalar ..

En Avantajlı Bayram Kredisi Veren Bankalar

En uygun bayram kredisi kullandıran bankalar ifadesi oldukça geniş ve göreceli bir tabir. Yanı bayram kredisi araştırırken öncelikle kredi kullanmak istediğiniz tutar, kredinin geri ödemesi için size uygun olan vade ve diğer kredi koşullarını incelemek gerekiyor. Elbette kredinin aylık faiz oranı oldukça önemli.. Ancak kredi araştırması yaparken sadece faiz oranına değil diğer tüm detayları da göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz.

Şimdi şu ana kadar duyurulan 2019 bayram kredisi kampanyalarını inceleyelim;

Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Akbank bu bayram ihtiyaçlarınız için kolay ve zahmetsiz kredi kullanabilmeniz için çok özel bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Siz de “Bayram Kredisi kullanmak istiyorum” diyorsanız ve banka şubesine gitmeden kolayca kredinizi kullanmak istiyorsanız Akbank Bayram Kredisi tam da size göre..

Akbank Bayram Kredisi ile maksimum 60 aya kadar kredi taksitlerinizi vadelendirebiliyor ya da dilemeniz halinde kredi ödemelerinizi ilk 3 ay erteleyebiliyorsunuz. Akbank’ın 2 bayram arası ödeme olmaz sloganı ile tanıtımlarını yaptığı kredinin ilk ödemesi 3 ay sonra başlıyor.

Akbank Bayram Kredisi Kampanyası’nda aylık kredi faiz oranları % 2,35 ile % 2,51 arasında değişiklik gösteriyor. 40.000 Lira’ya kadar olan kredi talepleriniz için internet üzerinden kolayca kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu tutarın üzerindeki kredi başvurularını ise Akbank şubelerinden yapmanız gerekiyor.

ING Bank Bayram Kredisi 2019

Bayrama özel kredi kampanyası hazırlayan bankalardan bir diğeri de ING Bank.. ING Bank bayram kredisi kampanyasında aylık kredi faiz oranları % 2,19 ile % 2,59 arasında değişiklik gösteriyor. Maksimum 60 ay taksit ile kredi kullanabileceğiniz ING Bank Bayram Kredisi Kampanyası da isteyenlere 3 ay erteleme olanağı sağlıyor. Böylece talep etmeniz halinde kredinizin ilk taksitini 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorsunuz.

ING Bank Bayram Kredisi ile 1500 Lira’dan 50 bin TL ‘ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Krediye internet üzerinden de kolayca başvurmak mümkün..

QNB Finansbank Bayram Kredisi

2019 yılı Bayram Kredisi Kampanyaları ‘ndan biri de QNB Finansbank Bayram Kredisi.. Tüm bayram ihtiyaçlarınız için Bayram Kredisi kullanabileceğiniz QNB Finansbank Bayram Kredisi ile 35.000 Lira ‘ya kadar kredi kullanabilmeniz mümkün.. Kampanya kapsamında kullanılan krediler için 3 aydan 60 aya kadar vade seçeneği tercih edebiliyorsunuz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi kampanyasında kredi faiz oranı tüm vadeler için % 2,04 olarak belirlenmiş. Kampanya kapsamında 35 bin Lira’nın üzerinden kredi kullanmak isteyenler banka banka şubelerine başvurarak kredi başvurusu yapabilirler. Bu tutarın altındaki krediler için internet üzerinden kolayca başvuru yapmak mümkün..

TEB Bayram Kredisi – 2019

2019 yılı için bayram kredisi kampanyası hazırlayan bankalardan biri de TEB.. TEB Bayram Kredisi ile aylık % 1,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanılabiliyor. 60 aya varan vade seçenekleri sunan TEB, kampanya kapsamında 100 bin Lira’ya kadar kredi kullanma olanağı sağlıyor.

30.000 TL ‘ye kadar olan kredi ihtiyaçlarınız için internet üzerinden kolayca kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu tutarın üzerindeki kredi talepleri için ise banka şubelerinden bayram kredisi başvurusu yapılabiliyor.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın