En Kolay Kredi Veren Bankalar Listesi

Kredi almak isteyenler, kolay kredi veren bankalar tercih ediyorlar. Bankalar da kendi aralarında rekabet halinde oldukları için en kolay krediyi verme konusunda değişik kredi özellikleriyle birbirleriyle yarışıyorlar. Öyle ki artık SMS  ile bile kredi alabilir hale geldik. Bu durumda müşterilerde kredi başvurularının cevaplarını hemen öğrenebiliyorlar. Ayrıca kredi notu yüksek müşterilerde kolay kredi alabiliyorlar

 

 

  • Akbank,
  • Finansbank,
  • Denizbank,
  • Garanti Bankası,
  • Odeabank kolay kredi veren bankalardır.

Bu bankaların en büyük özellikleri SMS ile başvuru almalarıdır. Kredi almak için kredi notunuzun önemi büyüktür. Kredi notunuz yüksekse kredinizi kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bankalar kredileri ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sınıflandırarak kullandırmaktadırlar. Düşük faiz ve uygun ödeme koşullarını en iyi sağlayan bankalar daha çok tercih edilmektedir.

İçlerinde en kolay kredi veren banka hangisi diye sorarsanız; Finansbank.

Finansbank kredi vermek için müşterilerinden gelir belgesi istemektedir. Bu belgeyi getiren müşteriler çok kolay bir şekilde kredi onayı vermektedir.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

 

 

Eğer kefilsiz olarak kredi çekmek istiyorsanız öncelikle maaşınızı çektiğiniz bankaya başvurmalısınız. Çünkü maaşınız bu bankada ve adınıza tanımlı bir hesabınız mevcut, kendi adınıza kredi tanımlaması bulunma olasılığı yüksektir. Örneğin, Ziraat Bankası’nda maaş hesabınız varsa, bu durumda banka size kefilsiz kredi verecektir.

Bankalar belli limitlerle kefilsiz olarak kredi kullandırırlar. Buda sizin kredi notunuza göre değişir. Kefilsiz kredi veren bankalardan bazıları;

  • Akbank
  • Türkiye İş Bankası
  • HSBC
  • Yapıkredi

 

Akbank’tan kefilsiz kredi başvurusu yapmak için Sms ile göndermeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır ve kısa süre içerisinde cevap verilecektir.

İş bankası kefilsiz kredi başvurusunda bulunmak içinde yine SMS ilebaşvurunuzu yapabilirsiniz ve en kısa sürede banka size cevap verecektir.

HSBC’den kefilsiz olarak kredi kullanmak için ya bankanın şubesine giderek başvuruda bulunmanız yada internet üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak başvuruda  bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası kefilsiz kredi başvurularını mesaj yoluyla gönderebilirsiniz ve en kısa sürede size cevap verilecektir.

Sicilim bozuk hangi banka kredi verir diyenler için;

Borçların ötelenmesi  ve nakit ihtiyacı duyulması durumunda bu kredi kurtarıcıdır. Bir çok insan yaşadığı ekonomik zorluklarla başa çıkmanın bir yolunu aramaktadır. Bu tarz ihtiyaç kredileri bir çıkış yolu olabilir.

Kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar, kredi kartlarını düzenli olarak ödemeyen, kart borcunun asgari tutarlarının ödenmeyen müşterilerinin kredi notunu düşürür.

Bu durumda sicili bozuk müşterilere kredi veren bankalar, ekonomik düzeyinize ve gelirinize göre banka kredisi verir ve size uygun bir ödeme planı oluşturur.

Akbank , Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Denizbank, HSBC, Yapıkredi gibi bankalar sicili bozuk olanlara da kredi veriyor.

Sizde çalıştığını banka yada çalışmak istediğiniz banka ile görüşebilir size uygun kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın