Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ertelemeli İhtiyaç Kredileri

Son yıllarda artan ihtiyaçlar nedeniyle çoğu kişi nakit sıkıntısı yaşamaktadır. Var olan maaşları ile bu ihtiyaçlarla başa çıkmakta zorlananlar bankalara başvuru yapmaktadır. Bankalar pek çok ailenin ve işletmenin ihtiyacına derman olacak kredi kampanyaları sunmaktadır. Konut, taşıt ve ihtiyaç kredileri son dönemlerin kurtarıcı bankacılık ürünleri olmayı başarmıştır.

İhtiyaç kredi kampanyaları bankadan bankaya faiz oranı, ödeme şekli ve kredi kullanma koşulları farklılık göstermektedir. Genellikle tüketiciler ödeme kolaylığı sunan kredilere yönelmektedirler. İhtiyaç kredilerinin geri ödenme vaktini birkaç ay erteleyen kredi kampanyaları en çok ilgiyi görmektedir. Özellikle düğün, eşya alımı, eğitim gibi masraflı ihtiyaçlar söz konusu olduğunda erteleme imkânı veren krediler daha kullanışlı olmaktadır. Bu yazımızda sizlere ertelemeli ihtiyaç kredisi sunan bankalar ve kampanya şartlarından bahsedeceğiz.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli olan Akbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası %1,19’dan başlayan faiz oranları ve 48 ay vade seçeneği ile piyasaya sürülmüştür. 3 ay erteleme ve 45 ay taksitle geri ödeme kolaylığı sunan krediyi 50.000 TL ve üzeri ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Kredi kampanyasına başvuru yapabilmek için Akbankdirekt internet-mobil şubesi, telefon bankacılığı, en yakın Akbank şubesi ve bankanın resmi web sayfasındaki kredi başvurusu butonuna tıklayabilirsiniz. Krediniz başvuru yaptığınız gün kısa süre içerisinde sonuçlandırılır ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası 30.000 TL’ye kadar % 1,20’den başlayan faiz oranları ve 48 ay vade seçeneği ile piyasada yer almaktadır. Kredi kampanyasına başvuru yapabilmek için web sayfasından online başvururu yaparak, QNB internet ve mobil bankacılığından başvuru yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden belgesiz, koşulsuz kredi kullanma kolaylığı sunulmaya çalışılmaktadır. Finansbank 3 ay ertelemeli kredi hesaplama araçlarını kullanarak aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını, ödemek istediğiniz vade ve kredi kullanacağınız tutar ışığında hesaplayabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi kampanyası

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası 55.000 TL’ye kadar %1,60’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile piyasaya sunulmuştur. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmakta oldukça kolay. Denizbank web sayfasından online başvuru yaparak, en yakın Deniz şubesine giderek, mobil bankacılık uygulamasından veya internet şubesinden giriş yaparak başvurunuzu gerçekleştirilebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda 6 ay ertelemeli kredi Denizbank tarafından düzenlenebilmektedir. Ertelemeli kredilerde ödeme yapılacak vade erteleme dahil toplam 48 ay olabilmektedir. Ertelenen vadeler üzerinden düzenlenen faiz bir sonraki vadeye yansıtılmaktadır. Kredi kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın