fastPay İle Bayram Harçlığı

Bayramın gelmesi ile beraber birçok kişinin bayrama bağlı beklentileri gün yüzüne çıkmaktadır. Büyüklerden alınacak olan harçlıklarda çocukların ve gençlerin ceplerinin beklediği bir durum olarak gün yüzüne çıkmıştır. Ortaya çıkan bu durum bizim kültürümüzün bir parçası olup paylaşmanın vermiş olduğu mutlulukla beraber geleneğimizi devam ettirme amacı taşımaktadır.

Geçmiş zamanlarda mendillerin içine sarılıp verilen harçlıklar artık cep telefonlarına sığmış durumda. Teknolojinin durdurulamaz gelişiminin bir sonucu olan bu durum Denizbank’ın da ayak uydurması ile gelişimini devam ettirmektedir. Denizbank tarafından hazırlanan ve bir mobil uygulama olan fastPay vasıtasıyla artık cepten cebe para aktarımı ve bayram üzerinden düşünürsek başlığımızda yer aldığı gibi harçlık transferi mümkün hale gelmektedir. Denizbank bayram harçlığı kelime grubu fastPay uygulaması ile bir araya gelmiş durumda. Hep beraber bu uygulamayı yakından tanıyalım.

Mobil Uygulama İle Gelen Harçlık

Denizbank tarafından hazırlanan ve bilgilendirme amacıyla ayrı bir sayfanın da açıldığı fastPay uygulaması açıklayıcı bilgiler ile bizlere sunulmuş durumda. fastPay uygulaması ile haftanın her günü her saatte kısacası 7/24 para aktarımı yapabilirsin. Bu uygulama sayesinde ATM’lerden kartsız bir şekilde para çekimi mümkün hale gelmektedir. Sadece Denizbank’a ait kartlar ile değil istediğiniz kart ile anlaşmalı işyerlerinde fastPay uygulamasını kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Denizbank’ın internet sayfasında da belirtildiği üzere fastPay uygulamasına mobil cüzdan demek yanlış olmaz. Denizbank mobil cüzdan uygulaması denince aklımıza ilk gelecek uygulamalardan biri olarak fastPay karşımızda. Verilen bilgilerden sonra birçoğumuzun aklına mobil cüzdan uygulamasına nasıl ulaşabilirim veya bu uygulamayı nasıl indirebilirim sorusu gelecektir. Aklımızı kurcalayan ve önem arz eden bu sorunun cevabı için alt başlığımızı takip ederek dikkatlice okuyoruz.

fastPay Uygulamasına Nasıl Ulaşabilirim?

Yukarıda yer alan başlıklarda da belirtilen bilgilerden sonra fastPay uygulamasını nasıl indirebilirim sorusu gelmektedir. Denizbank’ın ilgili internet sayfasında yer alan bilgilere göre mobil uygulama mağazalarından indirebiliriz. İndirmiş olduğumuz fastPay uygulamasına vatandaşlık numaramızı girdikten sonra kendi belirlemiş olduğumuz ve 6 haneden oluşan şifreyi de girmek suretiyle telefonumuza tek kullanımlık olan SMS şifresi gelecek ve bu şifrenin aracılığıyla fastPay’e girebiliriz ve bayram harçlığı göndermenin ilk adımını atmış oluruz. Kayıt olurken öncelikle 3G ve 4G bağlantısı gerekmektedir. Bu ilk aşama geçtikten sonra WİFİ ile bağlanarak uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamaya para yükleme ve daha birçok sorunun cevabı için ayrıca Denizbank internet sitesinde yer alan uygulama indirme butonu sayesinde uygulamayı indirmek için Denizbank ilgili internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın