Fibabanka İhtiyaç Kredisi Hesaplama Ve Başvuru Yöntemleri

Bankacılık sektöründe en fazla çekilen kredilerin başında gelen ihtiyaç kredileri son dönemlerde artan vade limitleri ve kredi kullanım limitleri sayesinde daha da fazla ilgi görmektedir. Bu anlamda müşterilerine farklı kredi kampanyaları sunan bankalar arasından Fibabanka da gelmektedir. Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla hem kendi müşterilerine hem de daha önce hiç Fibabanka kredi çekmeyenlere özel faiz oranları sunmaktadır.

Fibabanka Bahar Kredisi Faiz Oranları

Üstelik Fibabanka kredi başvurusu sadece Fibabanka şubelerinden değil, cep telefonlarından atılan mesajlar ve internet sitesi üzerinden de yapılması mümkündür. Fibabanka bahar kredi kampanyaları dahilinde düşük oranlı kredileri kolaylıkla çekebilir ve acil kredi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Buna göre 3 bin TL 3 ila 24 ay vadelerle düşük faiz oranıyla çekebilirsiniz. Birçok eksiğinizi giderebilecek nakit ihtiyaçları için özel olarak müşterilerine sunulan bahar kredisi 12 ay vadeye kadar % 1,11 faizle kullandırılırken 13-24 ay vadelerde ise %1,21 faiz oranlarıyla kullandırılmaktadır. Örnek bir ödeme planı içinse, 3.000 TL tutarındaki bir bahar kredisini 12 ay vadeli şekilde ayda sadece 272 TL taksitle geri ödersiniz.

İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?

Fibabanka ihtiyaç kredisi kefilsiz ve ister kısa sterseniz de uzun vadelerle kullanılmaktadır. Ancak burada bilinmesi gereken, bazı durumlarda yani kredi istihbarat sorunu yaşayan müşteriler için bankalar kredi başvuruusunun onaylanması için kefil isteyebilmektedir. Fibabanka kredi başvurusu aynı iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır. Bunun için başvurularınızı özellikle öğlenden önce yapmanız size kredinin onaylanması için olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Tüm ihtiyaç kredileriyle ilgili başvuru ve hesaplama işlemlerini fibabanka internet sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. Eğer fibabanka müşterisiyseniz kimlik kartınızla kredinizi onaylatabilirsiniz. İhtiyaç kredisi içerisindeki diğer kampanyalardan biri de emeklilere özel kredilerdir. Ayrıca Fibabanka bahar kredi kampanyaları dahilinde, kredi limiti 3.000 TL için yeterli nakit karşılamadığı durumlarda 1,29 faiz oranıyla 20 bin TL’ye kadar anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için aranılan şartların başında Fibabanka müşterisi olmanızın gerekliliği gelmektedir.

Sms Başvurusu

Fibabanka ihtiyaç kredisi ve Fibabanka bahar kredisi kampanyaları hakkında detayları Fibabanka kredi müşteri temsilcileri ile de görüşebilirsiniz. Sms kanalıyla da başvurabileceğiniz ihtiyaç kredileri için yapmanız gereken ise TC kimlik numaranızı 3422’ye mesaj olarak göndermektedir. Bütün ihtiyaç kredilerine ilişkin, maksimum 20 bin TL olan tüm kredilerinizle ilgili başvurularınızın onaylanıp onaylanmadığı anında cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir. SMS kredi başvurusu ile 3 ile 48 ay vadeli kredilere başvurabilirsiniz. Fibabanka kredisi başvurusu SMS kanalında ise faiz oranı 1,33 ‘tur. Bu kanalla yaptığınız kredi başvurusu onaylandığında bir hafta içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. SMS kredisi için örnek ödeme planı verecek olursak; 10 bin TL kredi için 1,33 faiz oranıyla 48 ay vadeli olarak 299 TL taksit ödersiniz. Diğer tüm kredi detayları içinse Fibabanka şubelerine gidebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın