Findeks Kredi Notu Sorgulama

Findeks Kredi Notu Sorgulaması artık bankalarla ticari ilişkileri bulunan, kredi ya da kredi kartı kullanmak isteyen herkes için bir zorunluluk haline geldi. Kolay Kredi kullanmak ya da bankalar nezdindeki finansal karnesini öğrenmek isteyen herkes Findeks Kredi Notu Sorgulaması yapıyorlar. Peki nedir bu Findeks Kredi Notu?

.

Findeks Kredi Notu tüm bankaların birleşerek oluşturmuş oldukları Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından oluşturulan finansal bir değerleme sistemi.. KKB daha önce bankalar ile çalışmış, kredi yada kredi kartı kullanmış herkes için bir kredi sicili tutuyor. Kişinin ödemelerini zamanında yapıp yapmaması, kredi ya da kredi kartı limitlerini tamamen doldurup doldurmamış olması, kredi başvuru sıklığı ve sayısı gibi koşulları göz önünde bulundurarak Findeks Kredi Notu‘nu oluşturan Kredi Kayıt Bürosu herkesin kendi kredi notunu öğrenmesine de olanak sağlıyor.

.

Findeks Kredi Notu‘nuzu bankaların internet şubelerinden, tüm banka şubelerinden ya da internet üzerinden (Findeks Kredi Notu resmi internet sitesi olan www.findeks.com sitesinden) kolayca öğrenebiliyorsunuz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın