Garanti Bankası Ramazan Ayına Özel Kredi Kampanyası

.

Garanti Bankası Ramazan ayı için hazırlık yapmak isteyen esnaflara özel olarak kredi kullandıracağı bir kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Ramazan ayına özel olarak düzenlenen kredi kampanyası kapsamında tüm esnaflar Ramazan hazırlıkları için uygun koşullarla kredi kullanabilecekler.

.

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre tüm nakit ihtiyacı olan esnaflarımızın 3 ay geri ödemesiz olarak 24 aya kadar vade imkanı ile elli bin liraya kadar kredi kullanabilecekleri Ramazan Ayına Özel Kredi Kampanyası esnafların yüzünü güldürecek.  Türkiye ekonomisinin bel kemiğini oluşturan esnaflarımızın en önemli sıkıntısı bilindiği gibi nakit sıkıntısı.. Ramazan ayı hazırlıkları için de Garanti Bankası’nın esnaflara özel olarak kullanıma sunduğu Ramazan Ayına Özel Kredi Kampanyası tüm esnaflarımız için önemli bir katkı olacak.

.

Garanti Bankası Ramazan Ayına Özel Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen esnaflarımız herhangi bir Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek bahse konu kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi alabilirler.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2012

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın