Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Başladı

Garanti Bankası yaz aylarının sonuna geldiğimiz ve sonbahar mevsiminin ilk günlerini yaşadığımız bu günlerde Sonbahar Kredisi adı ile yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Garanti Bankası Sonbahar Kredisi kapsamında ihtiyaç sahipleri 60 aya kadar vade seçenekleri ile 50 bin Lira’ya kadar kredi kullanabilecekler. Aylık % 0,79′ dan başlayan faiz oranları ile kolay ve hızlı kredi kullandırmayı hedefleyen Garanti Bankası, kampanyada kredi talebinde bulunacaklara sadece Nüfus Cüzdanı ile kredi kullandıracak…

.

Garanti Bankası 2013 Sonbahar Kredisi Kampanyası dahilinde 9 ay taksitle Üç Bin TL Kredi kullandığınızda 79 TL Kredi Tahsis Ücreti ödüyorsunuz ve aylık taksitleriniz 349,33 TL olarak gerçekleşiyor. Yine kampanya kapsamında 36 ay taksitle On Bin TL kredi kullandığınızda ise 250 TL Kredi Tahsis Ücreti ödüyorsunuz ve aylık ödemeleriniz 350,07 TL olarak gerçekleşiyor. 60 ay taksitle Otuz Bin Lira Kredi kullandığınızda ise 250 TL Dosya Masrafı ödüyorsunuz ve aylık ödemeleriniz 475 TL olarak gerçekleşiyor.

.

Garanti Bankası’nın Sonbahar Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek ulaşabilir, daha ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın