Garanti Taşıt Kredisi Avantajları

Günümüzde birçok insan hayalinde yer alan arabayı satın alabilmek için bir takım desteklere ihtiyaç duymaktadır. Satın almak istediği aracı almakta nakit sıkıntısı çeken kişiler için bankalar tarafından en karlı kredi seçenekleri sunulmaktadır. Garanti Taşıt Kredisi de bu krediler arasında yer almaktadır. Garanti taşıt kredisi hesaplama, taşıt kredisi faiz oranları, Garanti Taşıt Kredisi nasıl alınır ve benzeri bütün sorularınızı cevaplamak için sizinleyiz.

Garanti Taşıt Kredisi Nedir

 

 

Hayallerinizi süsleyen araca kolayca ulaşabilmeniz için Garanti Bankası tarafından en cazip koşullara sahip bir şekilde hazırlanmış olan Garanti Taşıt Kredisi, ister 0, isterseniz de 2. El araç alımlarında kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Uzun vade ve düşük faiz imkanı ile size sunulan Garanti Taşıt Kredisi, 500 ile 1.000.000 TL arasında değişen bir orana sahiptir.

Garanti Taşıt Kredisi Nasıl Alınır

 

 

Garanti Taşıt Kredisi alabilmek için bankanın internet sitesini ziyaret edebilir, burada yer alan krediye başvur sekmesinden krediye kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. İstediğiniz araca sahip olabilmeniz için en iyi imkanları size sunan Garanti Taşıt Kredisi başvurusu için tercih edebileceğiniz bir diğer yol da size en yakın Garanti şubesine gitmektir. Garanti Bankası şubesine giderek en kolay ve en hızlı şekilde Garanti Taşıt Kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir

 

Kredi başvurusu için gerekli olan birçok belge bulunmaktadır. Bu belgeler şu şekildedir;

Nüfus cüzdanı

Gelir belgesi

Ücretli çalışanlar için bordro ya da gelir yazısı

Emekliler için emekli maaşını gösteren herhangi bir belge

Şirket sahipleri için güncel işletme hesap özeti, vergi levhası, aylık gelir vergisi beyannamesi

Çiftçiler için çiftçilik belgesi ve aylık kazanç belgesi

0 araç alacak olanlar proforma fatura

2. El araç alacak olanlar ise araba ruhsatını getirmek zorundadır.

Garanti Taşıt Kredisi Faiz Oranları

 

Garanti taşıt kredisi faiz oranları incelendiğinde, kredi için belirlenmiş olan en düşük vadenin 1 ay, en yüksek vadenin ise 48 ay olduğu görülmektedir. 1-48 aylık vadede 500 TL ile 1.000.000 TL arasında değişim gösteren Garanti Taşıt Kredisine işleyen faiz oranı ise %1.29 olarak karşınıza çıkmaktadır.

Garanti Taşıt Kredisi Avantajları

 

Garanti taşıt kredisi avantajları nelerdir sorusu sıklıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Garanti Taşıt Kredisinin en büyük avantajı, yüklü bir krediyi düşük faiz imkanı ile sunması ve bu kredinin ödenebilmesi için de 48 aya kadar vade süresi tanımasıdır. Yeni bir araç almak isteyen, var olan aracını değiştirmek isteyen ya da 2. El bir otomobil sahibi olmak isteyen herkesin hayalindeki arabaya sahip olabilmesi için gerekli olan desteği sağlayan Garanti Taşıt Kredisi, kolayca başvuru yapabileceğiniz ve gerekli olmadıkça sizden kefil talep etmeyen bir kredi türüdür.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın